27.08.2021, 13:50 | czytano: 2574

Spis powszechny na Olczy

zdj. Podhale24
ZAKOPANE. Burmistrz Leszek Dorula, jako Gminny Komisarz Spisowy przypomina o trwającym Spisie Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.
- Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną. Podstawą prawną przeprowadzenia spisu jest ustawa o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny - przestrzega Marta Buńda, zastępca ca Gminnego Komisarza Spisowego.
Mieszkańcy Zakopanego, którzy jeszcze nie dokonali samo-spisu mogą się spisać w niedzielę 29 sierpnia przy Narodowym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Krzeptówki 14 po mszach świętych przed południem.

Należy mieć przy sobie numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową mieszkania.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
alla28.08.2021, 12:41
Ff dokladnie po co zatem te wszystkie papiery, placenie podatku od nieruchomosci? te wszystkie dane zbierane od notariuszy, sady etc. papierologia. istnieje takie cos jak rodo sami sobie zaprzeczaci. kazdy wszystko wie urzedy skarbowe pierwsze wszystko przeciez wiedza a tu jeszcze jakies spisy dajcie ludziom spokojnie dozyc w tym zwariowanym swiecie nakreconym pandemia. po co to wszystko komu? akurat teraz czy to nie jest wszystko dziwne. tak samo jak przesylki nagle oclone. nigdy nie bylo cla a teraz clo spoza unii nawet mala paczuszkaz anglii i papierologia. KTO MA NA TO WSZYSTKO CZAS????? zbieracie dane, pesele, a potem piszecie o oszustwach internetowych. KOMUNA JEDNAK WRACA i to na całym świecie! to jest absurd w krajach rozwiniętych, zachodnich jeszcze większa... ehhh
Ff27.08.2021, 15:39
Metraż mojego mieszkania jest w Urzędzie miasta!!!!!!!!!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl