12.09.2021, 12:11 | czytano: 6327

Setki wspaniałych maszyn na Rynku (zdjęcia i film)

zdj. Czytelnika Podhale24
NOWY TARG. Dumną paradą wokół Rynku, kierowcy jednośladów zamanifestowali tegoroczne zakończenie sezonu motocyklowego.

Wcześniej można było na głównym placu w Mieście podziwiać wspaniałe maszyny, które zajęły niemal każdy kawałek przestrzeni wokół Ratusza.

Dziś w Gorącym Potoku w Szaflarach odbędzie się kilkugodzinna zabawa zakończenie sezonu motocyklowego 2021. Gościem specjalnym będzie zespół rockowy Jake Starsky.

W programie - konkursy z nagrodami. Odbędą się m.in zawody na najsilniejszego człowieka Gorącego Potoku w siłowaniu się na rękę - w kategorii kobiet i mężczyzn. Będzie okazja nabyć specjalnie przygotowane pamiątkowe blachy upamiętniające tegoroczne wydarzenie.

W trakcie wydarzenia będzie przeprowadzona zbiórka pieniężna na Dom Dziecka w Dursztynie pod hasłem ,,Dajmy Radość Dzieciom".


s/ zdj. otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Dziękujemy.
Może Cię zainteresować
komentarze
Make13.09.2021, 07:49
witam czy ktoś mi powie kiedy natępny zlot i gdzie
stały czytelnik12.09.2021, 19:37
@wera
1. Każdy mierzy swoją miarą, smutne, że zaczynasz polemikę od sugestii stanu posiadania. Z ciekawości pytałem. Nie dopisuj rzeczy, których nie ma.
2. A Ty tu znów o pieniądzach... Tak samo mnie drażni parkowanie busów pana Ż. zasłaniających przejście dla pieszych. Po prostu nie możemy (nie powinniśmy, bo jest jak jest) wybiórczo traktować różnych grup społecznych.
3. I znów pudło - im mniej przepisów, tym lepiej - głupi wyeliminują się sami. Skoro jednak mamy jakiś system prawny, cóż... dura lex sed lex ;-)
A na koniec proponuję meliskę zaparzyć, wyjść na spacer na słoneczko, bo widzę, że wiesz lepiej co kto myśli i uważa.
Zdrówka życzę :-*
Normalny 12.09.2021, 17:46
A co do blach to tez bylo wielkie oszustwo. Malo komu sie udalo je dostac. Nie wiadomo bylo gdzie i kiedy byly. Albo nikt nie wiedzial albo bylo ingo ze juz nie ma.
Normalny12.09.2021, 17:44
Obydwaj po troche mache racji. Bo tym razem organizacja byla do bani. Dwa lata temu bylo o wiele lepiej. Ale kierowcy aut tez zachowywali sie po chamsku. Widzieli ze kawalkada motocyklistow wyjezdza z rynku jeden z drugim baran nie mogl zaczekac i z kolejowej na chama sie wpychali. Skonczone buraki
wera12.09.2021, 15:16
@stały czytelnik
Tak z ciekawości:
1. Pytasz faktycznie z troski czy żal ściska, że nie stać Cię na taki motocykl?
2. Nie stać Cię bo szlachta nie pracuje czy niedobra mama nie dała z rencinki?
3. Czy uważasz że wszystko w tym kraju musi być obwarowane przepisami i dziesiątkami zezwoleń, czy może należy czasami zaufać w zdrowy rozum obywateli?
Żartuję wiem, że według Ciebie najlepiej żeby nic się w tym mieście nie działo, aby życiowi frustraci nie mieli na co narzekać:-)
stały czytelnik12.09.2021, 14:49
Tak z ciekawości:
1. Czy każdy może sobie w niedzielę zorganizować wjazd na płytę rynku?
2. Czy to było zgromadzenie legalne?
3. Czy służby odpowiedzialne za kierowanie ruchem (policja) i bezpieczeństwo (pogotowie) były obecne na miejscu? Żartuję, byłem, widziałem, wiem, że nie było :-)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl