12.09.2021, 19:16 | czytano: 3648

Doświetlenie przejść dla pieszych

zdj. ilustracyjne/ Podhale24
ZAKOPANE. Urząd Miasta poinformował o podpisaniu umowy na opracowanie dokumentacji i wykonanie robót budowlanych związanych z budową oświetlenia na dwóch przejściach dla pieszych, zlokalizowanych na ul. Jana Kasprowicza na drodze krajowej 47.
Zadanie inwestycyjne jest realizowane na podstawie zawartego porozumienia pomiędzy Miastem Zakopane a Skarbem Państwa - Generalnym Dyrektorem Dróg Krajowych i Autostrad. Termin wykonania prac to koniec listopada tego roku.
Podpisano także umowę dotyczącą programu „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w ciągu dróg wojewódzkich Województwa Małopolskiego” związanego z budową oświetlenia na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na łuku drogi w okolicy skrzyżowania ul. Kościeliskiej i ul. ks. J. Stolarczyka.

"Po podjęciu stosownej uchwały przez Radę Miasta Zakopane zostanie podpisany aneks do umowy na budowę drugiego oświetlenia na istniejącym przejściu dla pieszych, zlokalizowanym w okolicy skrzyżowania ul. Krzeptówki i ul. Przewodnika J. Krzeptowskiego. Termin wykonania to koniec grudnia 2021 r." - podsumowuje magistrat.

opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl