23.09.2021, 21:30 | czytano: 2400

Problemy z wodą w gminie Łapsze Niżne. Należy przegotować przed spożyciem

Arch. Podhale24.pl
Zespół Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łapszach Niżnych poinformował, że woda w miejscowościach: Frydman, Falsztyn, Niedzica Zamek oraz Niedzica została warunkowo dopuszczona do użycia, ze względu na przekroczenie parametru liczby bakterii z grupy coli.
"Uprzejmie informujemy, że woda dystrybuowana do Państwa nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i można ją bezpiecznie spożywać (po uprzednim przegotowaniu). Nadmieniamy, że obecnie trwają prace konserwacyjno-naprawcze mające na celu wyeliminowanie przedmiotowego przekroczenia. Całkowite doprowadzenie jakości wody do wymogów zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia pod względem przekroczonego parametru winno nastąpić do dnia 06.10.2021 r. Przepraszamy za powstałe niedogodności związane z jakością wody" - informuje w komunikacie Zespół Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Gminy Łapsze Niżne.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
ja to wiem!!!!!25.09.2021, 10:44
Powiem... tak jestem więc myślę , myślę więc jestem! Nie wiem skąd ta pewność z Twojej strony że mam chrapkę na jakiekolwiek stanowisko w tej gminie ? Sam sugerujesz, że nie warto i tu się zgadzamy. Myślę, że jednak mój wpis został nie do końca zrozumiany ? Może zapytam inaczej żeby nadać dziecku imię to trzeba to dziecko mieć prawda ? Czy teraz jaśniej się wyrażam ? Ja wiem dobrze jaki był były wójt, a jaki jest obecny wójt. Słuszna uwaga to też prawda że spiszacy zamienili jedno zło na jeszcze większe ale tak to już jest niestety na Spiszu najpierw działają a myślą po fakcie.
pomyśl zanim coś chlapniesz24.09.2021, 16:48
@ja to wiem : ty jak sądzę to masz cholerną chrapę na to stanowisko? Powiem ci ,ze nie warto się o to bić , bo jak widzisz kierownicy zmieniali się za kadencji poprzedniego wójta , jak i zmieniają się za tego , co obiecywał ,że zrobi z Gminy drugą Irlandię . Przyszedł wójt na gotowe , bo poprzednik b.dużo dobrego dla gminy zrobił , ale kilku babom się nie podobał i szukali mu tak jak teraz platwusy
szukają PIS-owi igły w stogu siana i musiał chłopisko abdykować po wyborach .Nowy ani Iralandii , ani niczego nowego nie zrobił , tylko zdewastował to co było i polityką się nieudolnie zajął . Tak szpisoki zamienili siekierkę na kijek i mają baby lepiej.
ja to wiem!!!!!24.09.2021, 15:00
Pomyślałem i chlapnę...! Pewnie coś w tym jest ale najpierw trzeba by było zrobić zakład ZGKM z prawdziwego zdarzenia a w Gminie Łapsze to tylko atrapa zakładu i służy do wyciągania kasy gminnej. Mija druga kadencja i nic nie zrobiono w tym temacie ! Na placu tego pseudo zakładu jeden wieki bajzel i tak to wygląda na dzisiaj ! Przyczyna..... jak zawsze kasy brak!!!!!!!
pomyśl zanim coś chlapniesz24.09.2021, 09:29
Trzeba dokonać kolejnej zmiany Kierownika Zakładu. Tak robił poprzedni wójt i zdawało egzamin , a nowy to nadaje się do hydroelektrowni utrzymywać trawniki i chodniki , a nie do administracji samorządowej . Totalny nieudacznik jak widać z przekroju działalności
obywatel gminy24.09.2021, 07:43
A miało być tak pięknie wójcie a tu co krok do przodu to kupka!
rg 4924.09.2021, 07:19
To gdzie są te miliony przeznaczone na Niedzicę o których tak ryczy radny z Frydmana niech piję tę wodę na zdrowie !!!!!! Proszę powiedzieć jasno na co przeznaczył wójt te miliony na jakie inwestycje w Niedzicy ? Może radna z Łapsz N. która tak chętnie gęga na sesji.... jak to nie kto inny jak Niedzica pożera budżet gminy!!! Zapominając przy tym kto i ile wpłaca do gminy ! Radni trzeba się zastanowić czy warto utrzymywać takie sołectwo ? Czy nie trzeba powiedzieć do widzenia!!!! Najwyżej gmina znajdzie się pod płotem!!!
Arena23.09.2021, 21:39
To napewno bobry z Białki.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl