24.09.2021, 09:20 | czytano: 1390

Święto szkoły w Rabce-Zdroju

zdj. UMWM
W Szkole Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu odbyło się uroczyste święto szkoły. W wydarzeniu uczestniczyła Marta Malec-Lech z zarządu województwa.
Światowy Dzień Orderu Uśmiechu obchodzony jest 21 września. Dzień ten stał się także Świętem Szkoły Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu wchodzącej w skład Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce. W tym roku świętowano nieco później.
- Z okazji święta Szkoły Podstawowej w Rabce-Zdroju im. Kawalerów Orderu Uśmiechu życzę wszystkim, żeby szkoła cały czas się rozwijała, dostosowując się do wyzwań XXI wieku, a przybywające tutaj dzieci spotykały się zawsze, jak dotąd, z mądrymi, pełnymi pasji nauczycielami, którzy potrafią nie tylko przekazać im wiedzę, ale będą także przewodnikami i autorytetami oraz wsparciem - powiedziała Marta Malec-Lech z zarządu województwa.


Obchodom towarzyszył cykl działań dydaktyczno-wychowawczych mających na celu promocję idei Orderu Uśmiechu oraz prezentację wybranych patronów jako wzorów szlachetnych postaw dla dzieci i młodzieży.

W tym roku nadany został po raz pierwszy tytuł „Przyjaciela Szkoły Uzdrowiskowej” dla osób działających i pracujących na rzecz szkoły oraz promujących działania wpływających na jej pozytywny wizerunek.UMWM, opr.s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl