17.10.2021, 08:26 | czytano: 4555

Są chętni na odśnieżanie miejskich ulic

arch. Podhale24
NOWY TARG. Do przetargu nieograniczonego na zimowe utrzymanie dróg miejskich zgłosiło się pięć firm.
Miasto podzielone jest na trzy strefy. Nie wszyscy oferują swoje usługi na terenie całego Nowego Targu.
Ludwik Cyrwus Usługi Transportowe Usługi Leśne, Handel z Nowego Targu za odśnieżanie w III strefie w zbliżającym się sezonie zimowym proponuje ponad 580 tys. zł. Oferta Jana Adamczyka Roboty Ziemne, Usługi Sanitarne i Pokrewne z Klikuszowej - to blisko 400 tys. zł za utrzymanie w II strefie.

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe w swojej ofercie w I strefie podało kwotę ok. 1,8 mln zł, a Firma Handlowo - Usługowa "KAL-TRANS" z Szaflar - za ten sam obszar - ok. 1,5 mln.

Wojciech Ścisłowicz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Evento Partner z Ludźmierza złożył propozycję swoich usług - cena oferty w II strefie - ok. 452 tys., a w III strefie 574 tysiące.

Trwa weryfikacja złożonych ofert.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Gremio17.10.2021, 14:03
A moze kod w ramach kampani swoich dobrowolnych czlonkow w czynie spolecznym obejmie odsniezanie czesci rynku, ktory tak chetnie wykorzystuje do politycznych celow ?
Dr House17.10.2021, 11:57
Niech wybiorą kogo chcą, ale poinstruują, że jak jest ulica dwujezdniowa, jednokierunkowa z zakazem zatrzymywania po jednej stronie, to nie spycha się śniegu i nie robi zaspy śnieżnej po tej stronie po której wolno parkować, tylko po tej objętej zakazem. Wydaje się to oczywiste, ale rok rocznie jak ma lemiesz ustawiony tak spycha, nie pomyśli i nie ma gdzie parkować.
STAŚ17.10.2021, 11:25
Ciekawi mnie, jaka jest kolejność i zasada przed przetargiem ? Czy Miasto wykonuje symulację kosztów, i wie ile może przelać pieniędzy wykonawcom, czy też ogłasza przetarg i dostosowuje się do propozycji przedstawionych przez firmy ?!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl