21.10.2021, 12:02 | czytano: 5690

Międzynarodowy sukces Ani Byrcyn

Fot. Materiały prasowe
Po spektakularnym zwycięstwie podczas koncertu Debiutów 58. KFPP w Opolu za Anią Byrcyn z Zakopanego kolejny sukces. Głosami jurorów z całej Europy wygrała festiwal BravoFestival i zajęła pierwsze miejsce oraz trzecie w głosowaniu publiczności.
W konkursie startowało 22 wokalistów i wokalistek z Europy oraz całego świata reprezentujących swoje kraje, m.in.: Włochy, Maltę, Hiszpanię, Rosję, Andorę, Niemcy, Cypr, czy Argentynę. Są to najczęściej uczestnicy programów na licencji The Voice of.., Eurowizja Kids, Eurowizja oraz innych talent show, którzy w BravoFestival pojawili się na zaproszenie organizatora - BravoEurovision w Hiszpanii.
Ania dla jurorów była bezkonkurencyjna, zaś widzowie oddali na nią 13381 umiejscawiając ją tym samym na trzecim miejscu.

BravoEurovision powstało w 2019 roku i skupia wokół siebie środowisko Eurowizji oraz europejskich muzycznych talent show. BravoEurovision od dwóch lat organizuje internetowy festiwal BravoFestival Junior, zaś w tym roku po raz pierwszy zorganizował, także internetowy, BravoFestival Senior.

Materiały prasowe, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wektor21.10.2021, 17:49
Gratuluje.
Zosia Uryga21.10.2021, 12:45
Gratulacje dla Pani Ani. Wcale się nie dziwię, że wygrała bo z tak niepowtarzalnym głosem podbije świat.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl