04.11.2021, 12:33 | czytano: 6206

Odwiedziny chorych w nowotarskim szpitalu tylko dla najbliższych

Fot. Robert Miśkowiec
W związku z sytuacją epidemiczną, Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu ogranicza odwiedziny pacjentów.
Szpital dopuszcza możliwość odwiedzin chorych w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym uzyskaniu zgody lekarza i tylko przez osoby najbliższe (jednoczasowo 1 osoba).
Szpital apeluje do wszystkich odwiedzających o:
◾ skrócenie do minimum czasu pobytu z chorym,
◾ powstrzymanie się od odwiedzin, jeżeli nie jest to niezbędnie koniecznie i korzystanie z możliwości kontaktu telefonicznego z chorym.

Ponadto osoba odwiedzająca:
◾ Musi być zdrowa i zabezpieczona w środki ochrony osobistej.
◾ Jest zobowiązana do przestrzegania zapisów Regulaminu Odwiedzin, który jest dostępny w każdym oddziale oraz na stronie internetowej szpitala: www.pszs.eu

oprac. r/ PSzS
Może Cię zainteresować
komentarze
żona pacjenta06.11.2021, 07:37
Aktualnie nie ma odwiedzin, nawet jak jesteś zaszczepiony. Do soboty były a teraz nie ma, nawet żona nie może odwiedzić męża.
grypa04.11.2021, 23:06
Jak se złamiesz nogi,ręce,będziesz miał raka i będziesz mieć katar bezobjawowy,zaszprycowany toksynami co najmniej trzy razy to cię przyjmą do szpitala.Bez kataru i szprycy tylko po plandemi.
pytam04.11.2021, 20:14
Dlaczego nie napiszecie że odwiedzać mogą TYLKO osoby ZASZCZEPIONE? Choć one tak samo chorują i zarażają...hmm
maseczka04.11.2021, 19:42
Lubelskie. Wypisują ze szpitali pacjentów nie zakażonych koronawirusem
Autor: Katarzyna Prus

Już około 1200 łóżek szpitalnych w całym regionie stracili niezakażeni pacjenci na rzecz osób z COVID-19. Leczenie ograniczają kolejne oddziały. Może się to zmienić dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Nie przyjmujemy już nowych pacjentów na oddział chirurgiczny i urazowo-ortopedyczny. Tym, którzy mieli wyznaczone terminy przyjęć czy zabiegów będziemy wyznaczać nowe, ale jeszcze nie wiemy na kiedy. Pacjenci, którzy przebywali na tych oddziałach i wymagali jeszcze hospitalizacji, musieliśmy przenieść na oddział wewnętrzny, który na razie działa normalnie ? mówi Krzysztof Bojarski, dyrektor szpitala w Łęcznej. ? W tym momencie mamy już 88 miejsc covidowych i to tak naprawdę maksimum naszych możliwości. Gdyby się jednak okazało, że sytuacja epidemiczna jest na tyle zła, że musimy tworzyć kolejne łóżka dla zakażonych na internie, w praktyce oznaczałoby to przemianowanie szpitala na jednoimienny ? zaznacza dyrektor.
...

Kolejna odsłona schizofrenii.
Norymberga 2.0!
Gaweł04.11.2021, 14:57
Słusznie. Niestety zaraz zrobi się płacz osób, dla których guru jest Krystyna z grupy na FB.
grazia04.11.2021, 13:58
zaczyna się pajacowanie srovidove!!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl