05.11.2021, 12:50 | czytano: 1899

Na dwa dni zamknięte zostaną ulice - Chramcówki i Kościuszki

zdj. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Jak już pisaliśmy modernizacja i remont wokół ronda Armii Krajowej przedłuża się. Teraz kierowców i mieszkańców czkają kolejne utrudnienia. Przez dwa dni 8 i 9 listopada rejon ten zostanie całkowicie wyłączony z ruchu kołowego.
"W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi polegającymi na przebudowie ronda Armii Krajowej oraz koniecznością modernizacji sieci wodociągowej, teletechnicznej, elektroenergetycznej biegnącej pod obecnym ciągiem drogi tymczasowej ul. Chramcówki i ul. Tadeusza Kościuszki na placu budowy, zarządca drogi informuje o konieczności zamknięcia dla ruchu kołowego możliwości przejazdu pomiędzy wskazanymi ulicami na okres 2 dni. Utrudnienia potrwają w dniach 8 - 9 listopada 2021r." - poinformował Urząd Miasta.

Na czas zamknięcia przejazdu pomiędzy ul. Chramcówki a ul. Tadeusza Kościuszki wyznaczony zostanie objazd ul. Gimnazjalną oraz Sienkiewicza. Patrole Straży Miejskiej będą nadzorowały ruch i reagować na bieżąco.

Wykonawca prac zapewni dojazd do prywatnych posesji znajdujących się przy ul. Chramcówki oraz ul. Tadeusza Kościuszki, jak również pozostawi możliwość swobodnego przejścia dla ruchu pieszego.


"Bardzo prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzonej na czas zamknięcia organizacji ruchu drogowego. Jednocześnie dziękujemy za wyrozumiałość" - podsumowuje magistrat.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Seb05.11.2021, 13:03
Remont się przedłuża, czy po prostu jest w trakcie? Przedłużał by się gdyby zakończenie prac miało mieć miejsce przed 5 listopada br.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl