11.12.2021, 16:00 | czytano: 11116

Rekordowa liczba zakażonych koronawirusem w powiecie nowotarskim

Sytuacja epidemiczna na południu Małopolski/ www.gov.pl/koronawirus
PODHALE. 111 nowych zakażeń koronawirusem w powiecie nowotarskim, 17 w tatrzańskim, 6 zgonów związanych z COVID-19, 1847 osób na kwarantannie - to dane o pandemii w naszym regionie za ostatnią dobę.
Łącznie w kraju mamy dziś 23764 nowe zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 i 486 przypadków śmiertelnych (wyłącznie z powodu COVID-19: 132, choroby współistniejące wraz z COVID-19: 354).
r/
Może Cię zainteresować
komentarze
as6615.12.2021, 12:36
Teraz doczytałem, że w artykule liczba 111 osób dotyczy tylko powiatu NT. W takim razie spadek jest z 111 -> 26 czyli ponad czterokrotny.
as6615.12.2021, 11:27
A w dniu 15.12.2021 to już tylko 26(NT)+16(ZAK)
Czyli że spadło znacznie - prawie trzykrotnie względem 11.12.2021.
Śpieszę poinformować w imieniu Podhale24, żeby nie było zarzutów że informujemy tylko o wzrostach :)
oko12.12.2021, 15:43
@ Ja tylko przejazdem

Z jakiej choinki się urwałeś ? :)
Masz Ty człowieku wszystkich w domu ??
Osiol12.12.2021, 11:06
Do ja tylko przejazdem
Nikt nic ci nie wyjaśni bo nikt nic nie wie bo blokada inf z Izraela UK usa
A sprawdź czy te nop opisane w Narodowym....... To tylko 30 dni
Czy naród poddany eksperymentowi zasługuje na tylko 30 dni uwagi a później to już nie nop na moje kaprawe oko połowa z tych nop to renta (kto to uniesie)
Więc ci po dwóch powinni być przymuszani do trzeciej i starannie obserwowani nie przez 30dni ale przez 5-8lat i badani okresowo
Nie zmuszaj mnie do pisania elaboratów ale zachowaj się godnie w takiej chwili i nie bierz udziału w nagonce bo to kogoś innego biznes niech se sam nagania sprzedajnymi dziennikarzami politykami i zabierz z sobą partyzanta
homofob12.12.2021, 10:32
"gdzie demokracja skoro większość chce szczepien"

Na szczęście większość nie chce preparatów, profesorze @wojtek. Nadawałbyś się do jakiejś narodowej bojówki.
Osiol11.12.2021, 23:47
Liczyć umiem więc.... co podałeś statystykę za pierwsze 30dni po pierwszej lub drugiej dawce ale to 30dni a co z resztą dni z ok roku 365 dni wpisują tylko pierwsze 30czyli reklamacje a gdzie pozostałe 335 dni gdy nop może się pojawić 335 dni gdzie nopy są a nikt ich nie liczy podajesz i powielasz manipulacje lub taki bystry nie jesteś
Podałeś prawie rok rozliczeniowy do statystyki z roku liczysz miesiac
Co z pozostalumi mieiacami w ciągu całego roku zaszprycowanych ma prawo do nop tylko 30dni a później to już co nie nop w 31dniu w 32tez nie nop razy ile ten wynik 16tys trzeba pomnożyć minimum razy 12 chociaż nie wiemy kiedy nopy ile miesięcy po się nasila może po 8 a może 18 miesiącach tego nikt nie wie i one w tej statystyce nie mogą być ujete

A prowadzi ktoś statystykę po 30 dniach pewnie nikt

Dziękuję za wejście na polecona stronę mój zachwyt tam wzbudza nie manipulacja 30dni ale zakres nop od porażenia, wylewu po paraliże ataki padaczki nagle smierci.................... tak szerokiego zakresu uszkodzeń jeszcze nie widziałem aby je wywoływał preparat eksperymentalny i nadal był stosowany a statystyka obejmowała tylko pierwsze 30dni a pomijała pozostałe 335 proszę o przemyślenie
Z wyraża........ Osioł
HITLER TEŻ ZCZYNAŁ OD SEGREGACJI !!11.12.2021, 23:23
Artykuł z "NOWE ATENY"
SPECJALISTA OD GRAFENU DR. ANDREAS NOACK ZAMORDOWANY ? ŻYDOWSKA SZECHITA GOJÓW RYTUALNYMI NOŻAMI SAKIN OD WEWNĄTRZ, WPROST Z FIOLEK mRNA
ByNowe Ateny -- 2021-12-07
Wczoraj (czyli 06-12-2021) kanadyjski portal Global Research, którego szefem jest prof. Michel Chossudovsky opublikował smutną informację o tym, że niemiecki chemik, ekspert w dziedzinie grafenu oraz jego monostruktur dr Andreas Noack został zamordowany. Wiadomość potwierdziła żona zamordowanego w wystąpieniu na YT.
?Nieznani sprawcy? zamordowali (najprawdopodobniej otruli) naukowca 26 listopada 2021r., w trzy dni po opublikowaniu przez niego wykładu na YT, w którym zszokowany wprowadzeniem przymusu fałszywych szczepień C-19 w Austrii wyjaśnił publicznie, jaką faktycznie rolę pełni wodorotlenek grafenu zawarty w żydowskich (Borula, Seriot, GSK) pseudo-szczepionkach mRNA.
Dr Andreas Noak był jednym z niewielu na świecie wybitnych specjalistów od grafenu. Doktoryzował się z przetwarzania grafenu w tlenek grafenu oraz z jego praktycznych zastosowań, więc doskonale znał materię, o której nam opowiedział.
Asumpt do zbadania zagadnienia otrzymał od uczonych hiszpańskich z University of Almeria, którzy w swoich słynnych już, zweryfikowanych badaniach pod kierownictwem Dr. Pablo Campra, wykazali obecność dużych ilości grafenu w zabójczych preparatach genetycznych mRNA, do których przyjęcia organizatorzy oraz skorumpowani podwykonawcy fałszywej pandemii zmuszają całą niemal ludzką populację, ze szczególnym naciskiem na Europę.
W dniu 13 grudnia, jakże charakterystycznym dla Polaków, żydostwo wypowiada wojnę polskim dzieciom od 5-go roku życia, które za zezwoleniem psychopaty Grzegorza Cessaka, a więc nadzorującego go bezpośrednio Mateusza Morawieckiego, mają być szprycowane morderczą trutką genetyczną.
Dr. Andreas Noak prowadząc badania nad grafenem ustalił, że w formie wodorotlenku znajdującego się w badanych fiolkach tworzy on najostrzejsze na świecie, stabilne oraz niezmiernie twarde, nie ulegające biodegradacji, mikroskopijne nano-ostrza, o grubości zaledwie jednego atomu, czyli 0,1 nanometra i szerokości 50 nanometrów, które w ogromnych ilościach wstrzykiwane są ofiarom do organizmów ludzi pod pretekstem szczepienia C-19
Naukowiec stwierdził, że nie ma żadnego racjonalnego, medycznego uzasadnienia dla obecności wodorotlenku grafenu w paramedycznych preparatach eksperymentalnych, stanowiących de facto rodzaj broni biologicznej.
Jeśli te nano-ostrza zostaną wstrzyknięte w mięsień, rozchodzą się po układzie krwionośnym powoli, miesiącami, tnąc tkankę nabłonkową, powodując z czasem krwawienia z mikronaczyń, w końcu z żył oraz wewnętrzne wylewy i zatory, a następnie śmierć. Jeśli igła trafi w żyłę, wówczas ofiara umiera szybciej, albo doznaje trwałego uszkodzenia organizmu, z reguły natychmiast lub w niedługim czasie po aplikacji preparatu, ponieważ nano-ostrza przemieszczają się wraz z rwącym nurtem krwi przez żyły i aorty siekąc je na strzępy, niczym mikroskopijne skalpele. Im szybszy obieg krwi, np. u sportowców, tym szybciej następuje tragiczna śmierć ofiary literalne zaszlachtowanej od wewnątrz. To rosyjska ruletka ? mówi naukowiec.
Nawet jeśli ofiara nie umrze natychmiast, jej naczynia krwionośne są podrzynane od wewnątrz kawałek po kawałku. Wodorotlenek grafenu uszkadza serce, stąd te wszystkie zawały, wylewy krwi do mózgu.
Każdy lekarz powinien odpowiedzieć na pytanie, jaka była przyczyna zgonu pacjenta. Jeśli rozumiałby, że mikroskopijne ostrza zostały wstrzyknięte do organizmu, stałoby się dla niego jasne, skąd się wzięła obecna pandemia chorób układu krążenia.
Wykonując badania toksykologiczne pod mikroskopem, na płytce Petriego, nie można stwierdzić przyczyny śmierci, ponieważ żadnej toksyny (oprócz białka wirusa) tam się nie znajdzie. Lekarze nie mają pojęcia o chemii, a już szczególnie o chemii tak nowego materiału, jakim jest grafen. Dlatego nie dopuszczają do własnej świadomości faktu, że naczynia krwionośne są cięte od wewnątrz i nie potrafią postawić prawidłowej diagnozy. Lecz teraz zostali poinformowani i każdy, kto uczestniczy w kontynuacji akcji wstrzykiwania ludziom eksperymentalnych preparatów jest zwykłym mordercą.
?Serce jest siekane, mózg jest siekany, układ krwionośny? ? mówi dr. Noack w filmie, który stał się przyczyną jego śmierci.
Te jednowarstwowe struktury grafenowe są wyjątkowo stabilne, wie to każdy chemik, nie ulegają biodegradacji nigdy, nawet w najmniejszym stopniu.
Pytanie jakie lekarze muszą zadać Pfizerowi i innym jest następujące: dlaczego te nano-ostrza znajdują się we fiolkach z rzekomymi szczepionkami?
NIe wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby mnie, jako specjaliście od grafenu we właściwy sposób wytłumaczyć obecność tych ostrzy w szczepionkach ? mówi naukowiec.
To jest wojna.
Czy lekarze w Austrii są aż tak bardzo niekompetentni, że nie potrafią zrozumieć prostych zasad chemii, na których oparta jest medycyna?
Kiedy uruchamiałem moją pierwszą firmę zajmującą się grafenem,
Pan Schallenberg, premier Austrii, jest prawnikiem odpowiedzialnym za dobór właściwych doradców i jeśli dobiera niekompetentnych, to nie zwalnia go z odpowiedzialności za skutki aplikowania preparatów mRNA ludziom.
Pfizer utajnił na 55 lat wyniki badań oraz treść kontraktów ? co takiego zawierają, że Pfizer potrzebuje 55 lat? ? pyta dr Noack.
Sir Karl Popper odnośnie eksperymentów w medycynie oraz hipotez w nauce stwierdził: lepiej jest zabić teorię, niż zabijać ludzi.
Mieliśmy już Austriaka, który przyniósł cierpienie Europie ? mówi w swoim wystąpieniu dr Noak. Dziś premier Schallenberg idzie jego śladami.
To, co robicie jest masowym morderstwem. Austria jest za to odpowiedzialna, ponieważ jako pierwsza wprowadziła obowiązek tzw. ?szczepień?.
Ja tylko przejazdem11.12.2021, 22:43
@osioł
i jeszcze piszesz: "Oraz dlaczego dzisiaj rekord wszech czasów w UK a wyszczepienie tam wysokie a powinno być odwrotnie to samo Izrael"

zatem fakty wyglądają następująco: ZGONY z powodu COVID 19/ milion mieszkańców

POLSLKA - 58
WIELKA BRYTANIA - 10
IZRAEL - 2

czyli w Polsce umiera w przeliczeniu na mieszkańca 6 x więcej ludzi niż w GB i 24 x więcej niż w Izraelu

Wyjaśnij to swoim antyszczepionkowym bełkotem...
Ja tylko przejazdem11.12.2021, 22:09
@Osioł
powiedz, jak mam o tobie myśleć inaczej niż w twoim nicku, skoro, albo nie umiesz czytać albo kłamiesz.
Ze strony Narodowego Instytutu Zdrowia

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce
Raport za okres 27.12.2020 ? 30.11.2021
Ogółem do dnia 30 listopada 2021 r. zarejestrowano 16 299 NOP, natomiast wykonano łącznie 41 675 389 szczepień.
WSZYSTKIE NOPy stanowią ok. 0,05%.
ZGONY ZWIĄZANE ZE SZCZEPIENIEM - 90 (dziewięćdziesiąt)

W 2021 roku ZMARŁO Z POWODU COVID19 - 55 000 POLAKÓW (pięćdziesiąt pięć tysięcy)

Rozumiesz różnicę między liczbą 9 a liczbą 55 000 zgonów???
katar bezobjawowy :)))11.12.2021, 21:52
Nie było mediów(komputerów,internetu)była normalna jak zawsze grypa,przeziębienia.Teraz jest panika, manipulowaniem ludżmi czymś bezobjawowym.Wojny nie trzeba.
piekne tatry11.12.2021, 21:49
Wojtek czy ty jesteś tak niepoważny ,czy szczepienie ci zaszkodziło.
Ociec11.12.2021, 21:29
Gdyby nie Internet to bym nie wiedział ilu idiotów jest na świecie - St. Lem (ponoć).
Osiol11.12.2021, 20:55
Do ja tylko przejazdem
Wejdź na stronę Narodowego Instytut Zdrowia poczytaj....wygląda na rządowy a jak znam zakłamanie to 10 proc prawdy
Podaj zrodlo skąd wzioles te 97 procent jak w szpitalach leży po równo tych i tych ale to się do maja zmieni....
Oraz dlaczego dzisiaj rekord wszech czasów w UK a wyszczepienie tam wysokie a powinno być odwrotnie
To samo Izrael
Czemu o nop nikt nie mówi... Co z funduszem dla ofiar
A dzieci też masz prawo zaszczepić a ich zdanie się liczy postawisz ich zycie na szali
Obserwator11.12.2021, 20:52
Jedni ryzykują bo chcą mieć naturalnie zdobytą odporność na wirusa inni też ryzykują bo wolą mieć sztucznie Zdobytą.

Więc o co wam wszystkim chodzi ???????????
Ci panowie11.12.2021, 20:17
Co to interesuje rząd czy ja umrę na cowids czy raka czy zawał czy AIDS co tak teraz chcą narood uszczęśliwiać na siłę a do tej pory żadnej pomocy na raka tylko chemia która wykańcza ludzi do roku
Ert11.12.2021, 19:46
Zrozumcie ludzie,że zaszczepieni również przenoszą wirusa i mogą zarażać. O co macie taki wielki problem do niezaszczepionych? Skoro szczepionka zapewnia łagodniejsze przejście choroby to przecież ich wybór.
Poza tym w krajach o wysokim procencie wyszczepienia jest również dużo nowych przypadków.
Austria do 12 grudnia ma lockdown zarówno dla zaszcspeinych jak i nie.
Dalej dawajcie sobą manipulować i atakujcie innych ludzi. Dajmy się podzielić politykom. Ciekawe ilu zaszczepinych na Covid szczepi się na grypę co roku?
wojtek11.12.2021, 19:33
przez szkodliwe działanie PiSu ja zaszczepiony mam tolerować idiotyzm tych niezaszczepionych a gdzie demokracja skoro większość chce szczepien to rządu obowiązkiem jest przeprowadzenie obowiązkowych szczepień dla dobra narodu bo taka jest wola suwerena na którą tak się pisowcy powołują
Ja tylko przejazdem11.12.2021, 19:31
@osioł
/.../ Od poczatku szczepień 97% zmarłych na covid 19 to NIEZASZCZEPIENI.
A najśmieszniejsze, że te brednie o powiklaniach poszczepiennych rozsiewają antyszczepionkowcy, ktorzy ani się nie zaszczepili, ani nie znają zaszczepionych.
Mam całą wielką rodzinę poszczepioną i żadnych poważnych objawów poszczepiennych.
@dzień dobry
Otóż "od zawsze" są w szpitalach łózka nowotworowe, łóżka kardiologiczne, łózka reumatologiczne itd... Zatem, to, że o czymś nie słyszaleś, nie jest równoznaczne z tym, że to nie istnieje.
Zapewne nie słyszałeś o znacznie większej liczbie różnych rzeczy.
Piszesz ,że od chorób układu krązenia zmarło ileś tam osób dziennie. I to święta prawda, tyle, że ta śmiertelność obejmuje dziesiąki chorób (od niewydolności krążenia przez chorobę niedokrwienną serca, zaburzenia rytmu po nagły zgon sercowy etc ,etc). A covid 19 to jedna choroba.
Skandaliczne jest to, że kosztem ludzi rozsądnych, którzy rozumieją, że należy brać odpowiedzialność za swoje zdrowie i się zaszczepić, tworzy się oddziały covidowe, żeby kosztem zaszczepionych chorych na przyklad na serce (tak jak przerobiono w Nowym Targu kardiologię na oddział covidowy) leczyć chorych na covid, w zasadniczej większości nie zaszczepionych mędrków.
dzień dobry11.12.2021, 18:12
Tak dla uściślenia: dane GUS z 2017 roku (nikogo wtedy nie interesowało, że ludzie umierają, dopiero teraz to odkryto) z powodu chorób układu krążenia zmarło w Polsce ok. 167000 osób (457 osób dziennie), z powodu nowotworów zmarło ok. 107000 osób (293 osoby dziennie). Z powodu palenia tytoniu umiera w Polsce ok. 70000 osób (191 osób dziennie), z powodu smogu umiera w Polsce ok. 46000 osób (126 osób dziennie).
W sumie biorąc pod uwagę tylko te cztery przyczyny daje dzienną śmiertelność w ilości 1067 osób.
Takie są statystyki, ale co to kogo obchodzi, Covid jest teraz na topie, to trzeba straszyć nim ile wlezie.
Nigdy przedtem nie słyszałem takich terminów jak łóżko nowotworowe/rakowe, grypowe, płucne itp. A covidowe - są.
alik11.12.2021, 18:03
No cóż. A może być więcej. Pewnie słuchali tych ant.... .
Biedaki11.12.2021, 17:35
Ilu zaszczepionych choruje?
Kowid 1911.12.2021, 17:24
Poszedłbym się zaszczepić tym preparatem ale jestem chory, problem w tym że nie wiem na co bo choruje bezobjawowo i niewiem do jakiego lekarza się udać z tą chorobą ,może do Niedzielskiego?może on by wiedział co to za choroba bezobjawowa?
Covidianie11.12.2021, 17:13
Covidianie w maskach i zaszczepieni po tej info będą mieć pełne gacie
Smok11.12.2021, 17:12
hahahahahahah.
Osiol11.12.2021, 16:31
A o nop cisza więc pomogę trochę Narodowy Instytut Zdrowia zakładka niepożądane odczyny poszczepienne
Super lektura wiek ile dni (tu manipulacja bo do 30)po szprycy ale jak się czyta zakres uszkodzeń to oczy z orbit wychodzą
Więc zachęcam wszystkich po trzecią działkę dopuki jest na koszt NFZ i nieszprycowani się do tego dokładają korzystajcie może być tak ze kolejna zima to już za swoje......
Jak was bolą nogi lub glowa to tylko trzecia dawka was z tego wyciągnie....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl