12.01.2022, 12:10 | czytano: 13598

Otwierają się nowe termy

Materiały prasowe
Pod drugiej stronie Gorców, w Porębie Wielkiej, ruszają Termy Gorce.
Latem umowę na dzierżawę obiektu Centrum Rekreacji i Balneologii w Porębie Wielkiej i na dostawę solanki przez spółkę Gorczańskie Wody Termalne, podpisała spółka Tatra Termal, właściciel Gorącego Potoku w Szaflarach.
Otwarcie obiektu było przesuwane, ale ostatecznie termy ruszają w najbliższą sobotę 15 stycznia. "Zapraszamy na otwarcie Term Gorce! To już w nadchodzącą sobotę - 15 stycznia. Szykujcie kostiumy kąpielowe i rezerwujcie popołudnie. Strefa Relaksu oraz Strefa Odnowy od soboty, będzie działać dla Was pełną parą! W sobotę otwieramy basen termalny, jacuzzi, sauny i grotę solną z tężnią solankową, oraz nasze gabinety ze specjalistycznymi urządzeniami oraz wykwalifikowaną kadrą fizjoterapeutów" - czytamy w komunikacie.

Choć do otwarcia zostało kilka dni, Termy Gorce nadal nie zaprezentowały zdjęć obiektu. Ani w mediach społecznościowych, ani na stronie internetowej nie można zobaczyć jak wyglądają.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
do czytelnik Podhale 2413.01.2022, 22:49
/.../ Jarmarki prawdę mówiąc w NT to już przeszłość, ale mają takiego pana , który to wszystko nakręca i jest ich człowiekiem .A mianowicie robi zdjęcia kupujących tylko wtedy kiedy ktoś przypadkiem zatrzyma się i o coś zapyta. My tu plajtujemy i pytamy się właścicieli za co te haracze ,a oni mówią ludzi dużo trzeba się podzielić, zdjęcia nie kłamią,
Czytelnik Podhale 2513.01.2022, 11:14
Tubylec jak jesteś taki kozak to otwórz taki interes. Tym co handlują na jarmarku nikt nie zmusza do płacenia . Niech zamkną stragany i idą do pracy . Jakby się im nie opłacało to by nie handlowali.
krzys12.01.2022, 19:56
Po cholere przyjezdzacie zostancie w tych Sulkowicach czy Krakowie
tubylec12.01.2022, 13:56
Jeszcze mu mało .Pozbierał na Nowej Targowicy po 40tysi za stoiska, nie płacąc podatku i otwiera za nasze .Myślę że będziemy mieć jakiś upust w drodze powrotnej do Krakowa czy Sułkowic, po tym syfie z jarmarku.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl