15.01.2022, 09:46 | czytano: 19477

Raut u burmistrza (zdjęcia)

W Miejskim Centrum Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Burmistrza Nowego Targu.
Grzegorz Watycha, jak co roku, zaprosił na kieliszek szampana i raut, bliskich współpracowników, kadrę kierowniczą urzędu i podległych jednostek, radnych, szefów firm, spółek czy instytucji. Wśród gości spotkania byli m.in. posłowie Anna Paluch i wiceminister Andrzej Gut-Mostowy.
Były przemówienia, toasty i rozmowy. W części artystycznej odbył się recital Basi Gąsienicy-Giewont i Stanleya Breckenridge’a.

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Wyborca z dawnego 2117.01.2022, 17:09
Dziś po mieście nie da się jeździć. Tymczasem Watycha po raucie już pracuje nad balem burmistrza. Niech żyje bal. A mieszkańcy? Są od płacenia coraz wyższych podatków na utrzymanie dworu no i na rauty i bale
BM17.01.2022, 14:34
Do Góralka
Dojechałaś mnie z satysfakcją wartą lepszej sprawy ale sama się wystawiłam. Nie odniosłaś się do merytorycznej krytyki rautowych strojów Twoja sprawa. Pozwoliłam sobie na nią i nie był to żaden hejt tylko stwierdzenie, że nowotarska elita, która się "nosi" i życie zna (w przeciwieństwie do mnie jak stwierdzasz) nie ma ambicji, by spełnić podstawowe kryteria wyglądu zwłaszcza, że ją na to stać i jeszcze raz to powiem, że krótkie spodenki nawet w kombinezonie, na raucie to porażka. Natomiast "Meghan" to piękna dziewczyna podobna do księżnej, co zostało przeze mnie podkreślone. Lodów nie lubię, a o ortografię upominam się zawsze, word i inne komunikatory podkreślają błędy na czerwono.Uważam, że dyskusję miedzy sobą na tyk kończymy.
grypa16.01.2022, 21:22
Przez zwolenników noszenie maseczek, zmanipulowanych,uległych przez media durne komentarze.Czym wy oddychacie?Uszami? Okiem, na zakączeniu pleców zwanym potocznie d**?Się wam.....
mateusz16.01.2022, 18:22
Rautów w Nowym Targu dostatek , a na szklankę herbaty dla organizacji pozarządowych działających w mieście ...
Góralka16.01.2022, 18:01
Nar Raucie powinny się pojawić artyści, ludzie kultury sztuki lokalni przedsiębiorcy którzy są sercem tego miasta i utrzymują je. Lokalni sportowcy, postacie dzięki którym miasto jest rozstawione poza jego granicami, mieszkańcy.... Burmistrz mam widać swoją strategie otaczać się ludźmi dla niego przychylnymi radnymi nie posiadającymi własnego zdania odmiennego niż takie jak ma być według planów burmistrzów, wśród zaproszonych adwokat miejski Pisłanka Paluch która jest tolerowana tylko i wyłącznie dlatego że organizuje pieniądze dla miasta, garstka ludzi dla zagęszczenia przestrzeni.....
Samochwała16.01.2022, 15:40
Bordowe kozaki do czarnej kiecki. No szyk i elegancja królowej kiczu. Nowe trendy idą. Pan burmistrz zapomniał się pochwalić mistrzostwem Europy w smogu. A tak się wyhwalał.
Góralka16.01.2022, 15:04
Do BM
Szkoda,że cię nie zaprosili. Można by się pośmiać z twojej brzusznej oponki. Mniej sprawdzaj pisownię (to strata czasu, życie jest zbyt piękne by poprawiać takie drobnostki napisane na forum, to nie Orędzie Prezydenta. Lepiej ogarnij się sama, żyjemy w świecie gdzie posługujemy się wieloma językami, a wymaganie przestrzegania języka literackiego a nie potocznego w korespondencji nieformalnej, którą są komentarze pod reportażem z lokalnego eventu świadczy, że jesteś osobą, która życia nie zna). Więcej ruchu oraz dieta "żm" (żreć mniej)- a może za jakiś czas załapiesz się na kolejną imprezę. Daj wówczas znać w komentarzu, na którym zdjęciu jesteś, abyśmy mogli wyrazić swój podziw. Poczujesz się wówczas jak "Meghan", chociaż ten jeden raz.
Doradzam: nie poprawiaj ciągle innych i nie bądź taka małostkowa, bo nikt nigdzie cię nie zaprosi i znowu będziesz musiała użalać się nad sobą, siejąc hejt oraz zajadając lody z mega paki.
BM16.01.2022, 13:43
Do Arek-odpowiadam.
Nie zaprosili ale jestem nikim więc nie mam żalu.Dobrze zresztą, bo nie mam szpilek, a mam oponkę na brzuchu i nijak nie da się ukryć.
BM16.01.2022, 13:34
do góralka

już pisanie " mi" zamiast mnie coś o tobie świadczy. Doczytaj coś o raucie, wtedy zobaczysz,że są obowiązujące zasady rautu i na pewno nie przewidują krótkich spodenek na takiej imprezie - porażka. Chociaż taka konstatacja, że nie są przestrzegane inne bardzo ważne zasady w Kraju. Natomiast kilka dziewczyn jest naprawdę bardzo, bardzo ładnych z Panią Burmistrz na czele.
Obywatelka N.T16.01.2022, 02:50
DO OBYWATEL KNT i Mietek z bloku ...przeanalizuj imprezy i podwyżki poprzednika , dziwne niekorzystne długoterminowe umowy np . Nowa Targowica ...i wiele innych . Jak łapniesz to daj znać:)
Jozek15.01.2022, 23:14
Chwilą chwilą już za Burmistrza Ramsa byku te spotkania, więc po co tyle jadu ??? Cieszyłabym się ze w końcu się zaczęli uczyć i doczytali ze ani cdc ani who nie zaleca maseczek. I je wyrzucili ....poza tym wiele Pan jest tak pięknych i każda pani chce wyglądać pięknie
Knt15.01.2022, 22:01
Obywatel KNT - nie bedziesz sie czul jak intruz w urzedzie jak wejdziesz do niego normalnie a nie z pretensjami... Tam tez, robią ludzie ktorzy mają takie same zdanie o innych jak wy o nich
Titanic15.01.2022, 20:49
Patataj, patataj, patataj - żenua. Niby coś miało być wielkiego, a tu tylko spotkanko /.../ . Miało być wydarzenie, a jest kiczowaty szpan. Miało zapewne być jakieś przesłanie o rozwijającym się mieście ale sądząc po przybyłych trudno odnaleźć ludzi sukcesu świadczących o dumie z tego miejsca na mapie ich życia. Cóż, tak właśnie Watycha zhermetyzował Nowy Targ w regionie i zawęził horyzonty jego mieszkańców.
Obywatel KNT15.01.2022, 19:58
Podwyżki dla pracowników urzędu i rauty oraz parkomaty. Z tym się kojarzy urząd miasta i starostwo. Jako mieszkaniec mam wrażenie, że ja służę urzędowi a nie urząd mnie. W urzędach czuję się jak intruz. Weźcie się ogarnijcie tam na górze, bądźcie skromni, służcie zwykłym ludziom, bo wiecie co powiedział chłopak na nowotarskim rynku posłowi Budce. "Podziemna armia wzbiera na sile" - koniec cytatu.
Arek15.01.2022, 19:58
BM
Nie zaprosili Pani? Stąd ten żal!
Góralka15.01.2022, 19:48
A mi się bardzo podoba. Ubrali się jak mogli i stosownie do okoliczności. Nie ma jednoznacznych reguł jak się ubrać na taki event, brudnych butów nie widzę. Ubiór w stój regionalny nie jest dobrym pomysłem, to nie impreza folklorystyczna.
Widać, że zazdrość podhalańska nie zna granic, zwłaszcza wobec młodych i pięknych urzędniczek, które trzymają klasę i są fotogeniczne. "Ogarniętym" hejterkom można by odpowiedzieć słowami polskiego klasyka: "minęła młodość i uroda, została reszta - szkoda"
BM15.01.2022, 17:39
Raut to dużo powiedziane- zwykłe spotkanie. Na raucie obowiązują pewne zasady, a tu takie grzechy - kozaki u pań do uroczystych sukienek, brudne buty u pana, tenisówki i dżinsy, torby zamiast torebek, jakieś kwieciste sukienki, koszule w kropki i krawat w paski, prawidłowo tylko górale i Pani Poseł jak zawsze.Dobrze, że imprezę uświetniła "Meghan Markle" - najładniejsza babka UM ale też nie musiała być na każdym zdjęciu.Ogarnijcie, przeczytajcie w internecie jak należy się ubrać, nie macie czółenek czy szpilek, pasty do butów, czarnych butów panowie to zostańcie w domu i wypijcie swojego własnego szampana.
fryzjer15.01.2022, 17:16
już odliczam ich koniec
Osiol15.01.2022, 17:11
Oni wszyscy dostali podwyżki jest co swietowac
wodzirej15.01.2022, 16:21
To jakieś towarzystwo wzajemnej adoracji? Chyba tak. Oderwali się od rzeczywistości, od mieszkańców, od miasta. A za pieniądze publiczne to można się pobawić. Niech żyje bal! To nic, że smog, że recesja, że dno. Najważniejszy jest raut. Pomyśleć, że ten sam Watycha jeszcze kilka lat temu udawał tego przyzwoitego włodarza krytykując wszystkie rzeczy, które obecnie osadził na sztandarach własnej hipokryzji i nieudacznictwa.
KSW15.01.2022, 13:51
No ale wstążki musiały być. Wisiały ze schodów. Mam nadzieję że radni zapytają o koszty tego rautu dla kolesiów
antysmogowiec15.01.2022, 11:10
Mi nie jest tak wesoło w Nowym Roku jak tym parlamentarzystom na zdjęciach którzy ukradli mi część emerytury
AAXX15.01.2022, 11:10
Gdzie maski???
PIWPAW15.01.2022, 10:57
A gdzie maseczki ?? A pani(poseł) od segregacji sanitarnej gdzie ma maseczkę. Łelita nie potrzebuje! HA HA
Mietek z bloku15.01.2022, 10:19
Grzegorz Watycha najbardziej lubi balować i bawić się. Tym razem zabawę przeniósł z ratusza do MCK, bo w Ratuszu nie mieścili się już wszyscy kolesie. Choć miało być skromnie i kameralnie. Imprezę zorganizował pod schodami ogólnie wygląda to jak spotkanie w jakiejś piwnicy. Na koniec rada weź się chłopie do pracy bo miasto jest zdegradowane, brudne i śmierdzące.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl