10.02.2022, 08:06 | czytano: 10668

Śmiertelne potrącenie na Olczy (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak
ZAKOPANE. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wczesnym rankiem na ul. Droga do Olczy samochód ciężarowy potrącił mężczyznę.
Do wypadku doszło poza przejściem dla pieszych. Było wtedy ciemno, a drogi i chodniki były śliskie. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Nadal nie jest znana tożsamość mężczyzny.
r/ zdj. Piotr Korczak
Może Cię zainteresować
komentarze
lb10.02.2022, 13:03
@zdenerwowany - a druga strona medalu jest taka, ze po zmianie przepisow piesi chodza jak zombie, oczy w telefon i nawet glowy nie podniesie sprawdzic czy cos nie jedzie. w dzien ok, odpowiedzialnosc niech bedzie juz calutka po stronie kierowcow, ale w nocy, kiedy z calym szacunkiem ubrany na czarno pieszy wchodzi prosto pod koła, pod ktorymi jest szklanka, bo w tym roku służby drogowe mają wolne - to niestety moze skonczyc sie wlasnie tak. i wtedy nie jest czas na szukanie winnego, a juz w takim wypadku na pewno nie za kierownicą...
do zdenerwowany10.02.2022, 11:21
zgadzam się z Tobą, ale ten wypadek był poza przejściem dla pieszych.....
zdenerwowany10.02.2022, 10:06
Ręce opadają. Przejście dla pieszych kurde !!!
Dzisiaj obok szkoły podstawowej stoję przed przejściem i przepuszczam dziecko, a z naprzeciwka jedzie gość ! widzę, że nie zwalnia, trąbię, nic ! na szczęście dzieci się wystraszyły i cofnęło na chodnik. Nawróciłem za gościem, spisałem tablice i dzisiaj jeszcze idę to zgłosić na komendę !! Tępić !! TĘPIĆ !!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl