13.02.2022, 21:31 | czytano: 6170

Bieg zakochanych par (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
W Kościelisku 34 pary pobiegły w 7. Biegu Walentynkowym Parami. Jak co roku nie zabrakło wspaniałych przebrań i nagród.
Na trasach biegowych stadionu biathlonowego w Kirach 34 pary zakochanych stanęły do 7. Biegu Walentynkowego Parami. Zakochani mieli do pokonania trasę liczącą ok. 2,5 km. Mile widziane były przebrania, które także zostały docenione przez organizatorów dodatkowymi nagrodami. Jak co roku na zakończenie biegu życie osłodził wspaniały tort.
Warunkiem przekroczenia linii mety była obecność obu osób. Najszybszą parą na trasie okazali się Anna Pitoń i Czesław Mączyński, którzy trasę pokonali w czasie 5 min. 15,3 sek. Drugie miejsce zajęli Marta Naglik i Mateusz Semaw. Na najniższym stopniu podium stanęli Kasia i Tomek Michalik.