17.02.2022, 10:50 | czytano: 1546

Wojewoda na sesji Rady Miasta Zakopane

Wojewoda Łukasz Kmita. Fot. Marcin Szkodziński
Łukasz Kmita podkreślił dobrą współpracę z Zakopanem, ale też wskazuje zakopiańskich radnych, jako wzór dla innych radnych ze względu na wspólną modlitwę na rozpoczęcie obrad.
Zakopiańscy radni sesję rozpoczęli tradycyjnie od wspólnej modlitwy. Tuż po niej głos zabrał Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita.
- Chciałem się spotkać z burmistrzem i radnymi przed sesją. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze o czym świadczą realizowane do tej pory projekty – zaznacza Łukasz Kmita, Wojewoda Małopolski. - Z wielkim szacunkiem przyjąłem to, że sesję zaczynacie od wspólnej modlitwy. To powinien być przykład dla innych samorządów – dodał wojewoda.

Łukasz Kmita dziękował także za rozwijanie ekologicznego transportu, ale także inwestycji rządowych, które będą służyły zarówno mieszkańcom miasta, jak i turystom.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
alan17.02.2022, 16:40
PIS-owscy faryzeusze do kwadratu!
kręcicie panockowie bat na siebie , kręcicie ,ze h17.02.2022, 13:51
Takie tam pierdu , pierdu, pierdu . Chwalenie Górali ,że się przed sesją faryzeusze modlą , a to ,że w imieniu magistratu decyzje budowlane wydają , o czym , albo rzekomo burmistrz o tych zezwoleniach danych deweloperom nikt w mieście nie wie? Nie kpijcie panowie z ludzi do końca , bo normalnych wyborów nie doczekacie , a wywiozą was na taczkach przed wyborami . Nie kombinujcie , bo przekombinujecie . Górale patrzą na wasze przekręty i powoli się ludziom wyczerpuje . Jesteście gorsi w kombinowaniu od tych komuchów , którzy byli przed wami . Wojewoda także nie jest ponad prawem , niech temu debilowi się nie wydaje , ze taki mocny .Stop. Czerwina lampka się zapaliła . Uważujcie by się wami janosik nie zainteresował .
Osiol17.02.2022, 11:04
Jak przyslowie
Stoi pod figura a diabła ma za skórą

Po takich podwyżkach powinni....
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl