31.03.2022, 15:34 | czytano: 13135

Tragiczny finał wypadku w Jabłonce. Traktorzysta nie żyje

Fot. Jakub Wojtyczek
51-letni mieszkaniec Jabłonki, podczas prac ziemnych spadł z ciągnika i został przygnieciony przez wywrócony pojazd. Podczas reanimacji odzyskał funkcje życiowe i został przewieziony do szpitala, gdzie jednak po kilku godzinach zmarł. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśnia policja.
Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17, w Jabłonce w rejonie ulicy Nadwodniej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Jabłonce wynika, że 51-letni mężczyzna podczas prac związanych z wyrywaniem korzeni drzew, spadł z ciągnika rolniczego do wody zebranej w rowie, a następnie został przygnieciony przez wywrócony traktor. 51-latek został znaleziony przez mieszkankę Jabłonki, która natychmiast wezwała na pomoc sąsiada. Mężczyzna natychmiast ruszył z pomocą poszkodowanemu 51-latkowi. Świadkowie powiadomili także służby ratunkowe.
Do akcji ratunkowej dołączyli strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia i po wydostaniu traktorzysty natychmiast przystąpili do jego reanimacji. Walkę o życie traktorzysty kontynuowali potem ratownicy medyczni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy po kilku godzinach zmarł.

Na miejscu wypadku funkcjonariusze wykonali czynności procesowe, a dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu przez policjantów z Komisariatu Policji w Jabłonce.

Źródło: KPP Nowy Targ, oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl