26.04.2022, 09:09 | czytano: 5450

Jechał mercedesem bez tablicy rejestracyjnej

Arch. Podhale24.pl
Nowotarska policja poinformowała, że zatrzymała w Lasku samochód bez tablicy rejestracyjnej. Kierowca zaczął się awanturować z policjantami.
Zdarzenie miało miejsce w niedzielę. - Policjanci ruchu drogowego zauważyli samochód osobowy marki Mercedes, który nie miał przedniej tablicy rejestracyjnej. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że 27-latek, który siedział za kierownicą, nie posiadał uprawnień do kierowania - relacjonuje podkom. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. - Oburzony kontrolą drogową i stwierdzonymi naruszeniami 27-latek, zaczął znieważać kontrolujących go policjantów. Samochód został przekazany uprawnionej osobie, a mężczyzna odpowie teraz za popełnione wykroczenia i przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego, za co grozi kara ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Niestety26.04.2022, 19:03
Za co karać? Przykład idzie z góry.
Montesa 300rr26.04.2022, 17:51
pomyśl zanim coś chlapniesz - racja,do policjanta powinno mieć się szacunek,bo jakby nie Oni to strach by było wyjść na miasto i ulicę,nie wspominaj mi tu o tej Lempart bo sam bym ją potraktował po łbie na opamietanie pałą policyjną
Miejscowy26.04.2022, 12:58
Co za "mądry" człowiek. Chciał przycwaniakowac bo bez tablicy A teraz będzie z buta chodził. Karać takich bez limitów.
ujek26.04.2022, 09:56
No to teraz cwaniakowi przyznać nagrodę z górnej półki.
pomyśl zanim coś chlapniesz26.04.2022, 09:23
Karać, karać i powoli przywracać godność i znaczenie stróżów prawai szacunek do mundurów: wojska , policji itd.Byśmy zachowaniami Lempart, Ochojskiej,, Szczerbów i innych nic nie znaczących pajaców z immunitetami w brudnych łapskach nie budowali innego obrazu służb polskich i dawali przyzwolenia na takie obniżanie autorytetów. Karać , karać i informować szeroko społeczeństwo o karach. Podobnie napiętnować przejawy nieprawidłowego działania policji nadużywania władzy tych służb i także pisać, pisać i napiętnować , aż do usunięcia ze służby . To jest praworządność właśnie !!!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl