26.04.2022, 11:28 | czytano: 1651

Mieszkańcy Kościeliska, Witowa i Dzianisza mogą zdecydować o rozwoju swoich miejscowości. Wójt zachęca

Roman Krupa. Fot. Marcin Szkodziński
Rozpoczęto prace nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Kościelisko na lata 2023-2030. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoje potrzeby i pomysły. Roman Krupa, wójt gminy Kościelisko zachęca mieszkańców Kościeliska, Witowa i Dzianisza do wypełniania anonimowych ankiet.
Ankieta zawiera 17 pytań z prośbą o ocenę funkcjonowania różnych sfer życia, a także opinię co trzeba poprawić i czym gmina ma w przyszłości się wyróżniać.
Ankieta dostępna jest w wersji on-line na stronie www.gminakoscielisko.pl lub w formie PDF-a do pobrania, którego po wydrukowaniu i wypełnieniu można wrzucić do urny znajdującej się w urzędzie gminy. Czas wypełniania ankiet mija w połowie maja.

Równolegle z anonimowymi ankietami pracownicy gminy będą przygotowywać diagnozy sytuacji gminy, które będą obejmować zagadnienia społeczne, gospodarcze i przestrzenne.

- Istotne jest poznanie rzeczywistych problemów i potrzeb mieszkańców. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety, która pozwoli nam poznać opinie na temat stanu społeczno-gospodarczego, problemów lokalnych oraz obszarów wymagających wsparcia – zachęcają do wypełniania ankiet pracownicy urzędu.

ms/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl