15.05.2022, 10:58 | czytano: 11808

Wypadek w Gronkowie (zdjęcia)

zdj. Krzysztof Garbacz
GRONKÓW. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania z drogą do Szaflar. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym.
Z pierwszych informacji wynika, że poszkodowane są dwie osoby jadące jednośladem.
Droga została częściowo zamknięta, ruch odbywa się wahadłowo.

s/ zdj. Krzysztof Garbacz
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Zbooj15.05.2022, 13:46
Nie dróg, rond wam trzeba a głowy... Najwięcej wypadków z udziałem motocyklistów według statystyk ma miejsce w weekendy - wtedy gdy jest ich najwięcej ma drodze. Przypadek? W tamtym roku co 7 wypadek motocyklisty kończył się śmiertelnie. Albo niech motocykliści się przesiądą do samochodów albo niech zaczną zachowywać ostrożność i nie szarżować.
PRL15.05.2022, 12:40
Dlaczego nikt nie zmieni budowy tego skrzyżowania? Jest tam bardzo dużo wypadków. Bo co bo nie ma pieniędzy? W Polsce jest zla infrastruktura i nikt z tym nic nie robi jak jest źle nie ważne jest życie ludzkie. Podobnie było za Zakopiance wyjazd z szaflarka tyle wypadków w teraz rondo prowiozrka i jest spokój. Nawet wysokie mandaty nie pomogły jest więcej wypadków ale wpływy do budżetu są.
do policji - dodatkowe monitoringi15.05.2022, 12:17
wczoraj też by doszło do fatalnego zderzenia w skutkach tragedii z rowerzystą koło pizzerni w Gronkowie , jakiś "idiota młody " na rej.KTT.... wyprzedzał pojazd na ciągłej na zakręcie o mało co się czołowo się zderzył rowerzystą. Na szczęście rowerzysta oznaczony zjechał na pobocze. Kamery tam powinny być na tej drodze - policja miała by dodatkową kasę za mandaty od Ronda Nowego Targu do Bukowiny T.
NBA15.05.2022, 11:39
Droga została częściowo
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl