22.05.2022, 10:39 | czytano: 3767

Trwa wielkie otwarcie ośrodka turystycznego PKL na Górze Parkowej

Zespół PKL podczas wielkiego otwarcia ośrodka na Górze Parkowej
Goście odwiedzający w ten weekend ośrodek turystyczny Polskich Kolei Linowych na Górze Parkowej mogą wziąć udział w wielkim otwarciu, podczas którego nie zabraknie specjalnie przygotowanych na tę okazję retro atrakcji. Motyw przewodni to lata 30-te ub. wieku, czyli art deco.
- To historyczna chwila i pierwszy wspólny przejazd odrestaurowanym wagonem kolei linowo-terenowej na Górę Parkową. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich odwiedzających nasz ośrodek i w trakcie całego weekendu chcemy je zaprezentować turystom oraz opowiedzieć o zrealizowanej modernizacji, a także o tym dlaczego Góra Parkowa olśniewa historią - mówił podczas pierwszego dnia otwarcia Daniel Pitrus, prezes zarządu PKL.


Na gości, którzy jako pierwsi dotarli na wzniesienie czekał jubileuszowy tort. W trakcie całego weekendu wielkiego otwarcia turyści odwiedzający ośrodek mogą skosztować dań i wziąć udział w degustacji potraw z lat 30. XX wieku w pięknych aranżacjach wnętrz Parkowej Restauracji, która nawiązuje do eleganckiego stylu art deco.

Styl retro podkreślają też pokazy mody.Jeszcze dziś można będzie posłuchać występów znakomitych artystów, którzy prezentują utwory z repertuaru Jana Kiepury i Marty Eggerth.
Przygotowano m. in. pokazy tanga i lekcje dla wszystkich, a także rewię w wykonaniu Formacji Tanecznej Funky Dolls
mat. pras, opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Tom22.05.2022, 19:54
Pięknie, chyba się tam wybiorę
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl