22.05.2022, 14:27 | czytano: 8925

Niedzielne wypadki. Utrudnienia na zakopiance w rejonie Skomielnej Białej

Wypadek w Zubrzycy Górnej /zdj. OSP Zubrzyca Górna
W Skomielnej Białej na DK 7 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Z kolei w Zubrzycy Górnej motocyklista zderzył się z samochodem osobowym.
Do zderzenia autobusu z samochodem osobowym w Skomielnej - doszło na jezdni w kierunku Zakopanego. Poszkodowana została jedna osoba.
Zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku Zakopanego. Ruch odbywa się pozostałymi pasami jezdni w obydwu kierunkach.W zdarzeniu w Zubrzycy - ranny został kierowca jednośladu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście.

Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 957 obok kościoła, niedaleko skrzyżowania. Droga została zablokowana, a ruch poprowadzono objazdem.

s/ zdj. OSP Zubrzyca Górna
Może Cię zainteresować
komentarze
Tomek22.05.2022, 23:43
@Zbooj
Tak kolego bylem tam i widzialem. Kierowca osobowki wymusił. Wyjechal z bocznej drogi jak filip z konopii. Tylko to uratowalo zycie motocykliscie ze jechal powoli. I wez przyjacielu nie szarp się jak burek na łańcuchu bo filozofujesz a pojęcia o takim przypadku jak wymuszenie pierwszeństwa niestety nieposiadasz. Pozdrawiam
Zbooj22.05.2022, 22:29
@VB
"a po uszkodzeniach motocykla i samochodu można powiedzieć że prędkość nie była duża" - a Ty pracujesz w laboratorium policyjnym albo centrum zderzeniowym, że po zniszczeniach wiesz ile jechał?
VB22.05.2022, 17:36
do Zbooj - byłeś widziałeś? stałeś z radarem? wątpię :D a po uszkodzeniach motocykla i samochodu można powiedzieć że prędkość nie była duża. A jak ktoś niespodziewanie wyjedzie z podporządkowanej to tak się dzieje "Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście."
Ooj22.05.2022, 15:09
Nomen omen, niedzielni kierowcy z różańcem na lusterku nie wierzą w swoje umiejętności.
Zbooj22.05.2022, 14:36
Kogo my oszukujmy - gdyby motocyklista jechał zgodnie z przepisami na danym odcinku , to zdążył by zahamować. Jakoś śladu hamowania tam nie widać.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl