03.06.2022, 16:12 | czytano: 15761

Zmarło dziecko, które zmobilizowało całe Podhale...

FB/
"Nasze serca pękły na miliony kawałków. Przez prawie 11 miesięcy dawałaś nam wielką bezgraniczną miłość chowając za tym ogromny ból i cierpienie spowodowane nieuleczalną wadą serduszka. Rozpaliłaś ogień w sercach milionów ludzi. Dziękujemy, że wybrałaś właśnie nas. Jesteśmy najdumniejszymi rodzicami na świecie" - napisali rodzice Matyldy.
Całe Podhale, ale też mieszkańcy Polski i Polonia mieszkająca za granicami kraju włączyli się do akcji zbiórki pieniędzy na operację małej Matyldy Różak z Kościeliska. Zbiórka pieniędzy na kosztowną operację serca dziecka przyniosła ponad 7 mln zł. Narodowy Fundusz Zdrowia zgodził się zrefundować operację dziewczynki oraz lot medyczny do USA.
W kwietniu Ola i Mariusz Różakowie informowali, że wylot do Stanów Zjednoczonych zaplanowano na 4 maja, 15 maja - miało się odbyć cewnikowanie dziecka, a 31 maja - operacja. Niestety, dziecko zmarło po operacji.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Kaja04.06.2022, 19:59
Walka z bożą wolą jest skazana na porażkę.
Boruh - motocyklista z Podhala04.06.2022, 15:39
Olu, Mariusz podziwiam Was za tak wytrwałą i długą walkę o serduszko Waszego Pięknego Maleństwa, jestem z Wami i podzielam Wasz ból, smutek i żal.
Wiara w zmartwychwstanie i życie wieczne z czasem przynosi ukojenie, ale nie zapomnienie, w Waszej pamięci pozostanie na zawsze.
Trzymajcie się, pozdrawiam Was serdecznie.
EXC03.06.2022, 19:53
Matylda już wie co to jest niebo..kto to Chrystus..Bóg powołał Ją do życia i Bóg powołał Ją do wieczności..
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl