05.06.2022, 15:25 | czytano: 2995

Zakopiański Dzień Rodziny (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński
ZAKOPANE. Gry, zabawy, wyścigi, koncerty oraz zbiórka dla osób potrzebujących z Ukrainy. Zakopiańczycy i turyści rodzinnie bawią się na Równi Krupowej.
W południe rozpoczął się Zakopiański Dzień Rodziny, który w tym roku zastąpił Dzień Dziecka wypadający w środku tygodnia.
Rodziny, które zdecydowały się przyjść w niedzielę na Dolną Rówień Krupową mogły liczyć na szereg atrakcji. Na scenie odbywały się konkursy. W specjalnie przygotowanych namiotach i stanowiskach można było m.in. spróbować swoich sił na urządzeniach, na których ćwiczą zawodnicy w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Przygotowany został także dziesięciobój z Decathlonem, a w nim strzelanie z łuku, boks, gra w bule, łowienie piłeczek i wiele innych atrakcji. W rodzinnym miasteczku pojawili się także wojskowi, harcerze oraz surwiwalowcy. Zabraknąć nie mogło również zakopiańskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który zorganizował wyścig rowerowy dla dzieci do lat czterech.

Liczne atrakcje sprawiły, że dzieci ustawiały się w długiej kolejce, aby spróbować najciekawszych zabaw i sportów. Najdłuższa kolejka ustawiła się jak zawsze do waty cukrowej.

W trakcie zabawy zbierane były do puszek datki, które zasilą Miejski Punkt Pomocy dla Ukrainy.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
JZ07.06.2022, 08:27
Dziękujemy za piękną relację i Pozdrawiamy Serdecznie fotografia :)
mieszkaniec05.06.2022, 22:28
Oby więcej takich imprez a mniej sylwestrów marzeń.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl