18.06.2022, 13:02 | czytano: 3925

Rozpoczął się Dawnej Rabki Czar (zdjęcia)

Fot. Robert Miśkowiec
Chyba najpiękniejsza impreza w Rabce-Zdroju właśnie się rozpoczęła.
Wydarzenie plenerowe Dawnej Rabki Czar to powrót do lat międzywojennych i czasów, gdy rabczańskie uzdrowisko przeżywało swój rozkwit i było jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Na wspomnienie tych czasów organizatorzy po raz kolejny zapraszają widzów do spotkania z duchem tamtej epoki. Aż do niedzieli na terenie miasta odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia przypominające klimatu dawnej Rabki.


W sobotę przed południem uczestnicy imprezy, ubrani w epokowe stroje, spotkali się na placu św. Mikołaja, skąd przeszli ulicami miasta do Parku Zdrojowego. Po drodze wzbudzali ogromne zainteresowanie wśród przechodniów, mieszkańców i kuracjuszy.

r/ zdj. w galerii poniżej - Piotr Kuczaj
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
dzisiejszej rabki czar18.06.2022, 23:18
Super zabawa! Byliśmy drugi raz i się nie zawiedliśmy. Naprawdę miło, przepięknie, kulturalnie i przyjaźnie. Duży park, pięknie utrzymany, z drzewami dającymi mnóstwo upragnionego cienia, moc atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, fontanny, trawniki bez psich kup (no może jedna czy dwie na tyle hektarów), można bez obaw pinknikować na kocykach lub na trawie, fontanny, kawiarenki, budki z lodami, bez tłoku, bez natrętnych wciskaczy oscypków czy królików, papug i spływów. Cały dzień można spacerować i korzystać z uroków lata i tężni solankowych. Rodzinny piknik w najlepszym wydaniu i fantastycznej oprawie. RABKA GÓRĄ!

Nie to co w zapyziałych celebryckich pseudokurortach. Ha tfu!
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl