12.07.2022, 09:40 | czytano: 2410

Rodzinny festyn w Kościelisku z koncertem Trebuniami-Tutkami (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Konkursy i zabawy dla całych rodzin, animacje dla dzieci i występ Zespołu Góralskiego „Klimki”. Główną atrakcją wieczoru był występ zespołu Trebunie-Tutki.
Popcorn, wata cukrowa olbrzymie mydlane bańki oraz otwarcie placu zabaw dla dzieci. Atrakcji dla najmłodszych było bez liku. Zadbano także o zabawy, w których udział brały całe rodziny. Był konkurs wiedzy, rzut podkową do celu, a także wbijanie gwoździ dziurawym młotkiem. Wszystkiemu towarzyszyły nagrody fundowane przez AMW Revita, gminę Kościelisko oraz Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej w Kościelisku, którzy współorganizowali wydarzenie.
Zachwyt wśród przybyłych na rodzinny festyn w Kościelisku wywołał występ Zespołu Góralskiego „Klimki”. Młode góralki tańczące w barwnych spódnicach i wysoko skaczący podczas „Zbója” górale sprawili, że ręce turystów same składały się do klaskania.

Główną atrakcją festynu był występ zespołu Trebunie-Tutki. Górale porwali nie tylko muzyką, ale także tańcem i opowieściami o tym skąd na Podhale docierały melodie i jak były przerabiane.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
miasteczkowy12.07.2022, 14:21
A gdzie są te zdjęcia?
Prym12.07.2022, 09:48
To już Polaniorze nie mają kogo innego zaprosić przecież tam mogą ilość świetnych muzykantów mogli już coś odmienić a Tytki jakby nie Andzej P to by zginęli jak ciotka w Czechach
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl