15.07.2022, 10:25 | czytano: 3402

Skrzyżowanie ul. Królowej Jadwigi i Krzywej jest już przejezdne

Wczoraj na skrzyżowaniu prowadzone były ostatnie prace porządkowe/ zdj. Podhale24
NOWY TARG. Trwające od kilku tygodni prace na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi z ul. Krzywą wejdą dziś w kolejna fazę. Ale oznacza to także, że po południu skrzyżowanie zostanie przywrócone do ruchu.
Rozpocznie się II, a potem III etap prac polegający na remoncie fragmentu ulicy Królowej Jadwigi na odcinku od Krzywej do Kilińskiego. Prace prowadzone będą w "systemie połówkowym". Roboty prowadzone będą w godzinach od 6:00 do 17:00.
Na remontowanym fragmencie ulicy obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy - w stronę ronda. "Kontynuowany będzie objazd drogą krajową nr 49 dla pojazdów jadących od ronda im. Jadwigi Apostoł Staniszewskiej do ul. Krzywej. Natomiast na odcinku ul. Królowej Jadwigi od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Krzywej przywrócony zostanie ruch jednokierunkowy" - informuje w imieniu wykonawcy inwestycji Urząd Miasta.

Magistrat prosi o niepozostawianie pojazdów na zatoce postojowej oraz na placu budowy.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Mieszkanka16.07.2022, 18:00
Nawierzchnia z kostki brukowej i to tej że szczelinami? To nie deptak, asfaltu zabrakło czy znajomy królika kostkę sprzedaje? Zresztą na deptaku też nie powinno się kłaść takiej kostki bo obcas złamać łatwo.
olo żwirski16.07.2022, 12:22
Jest ok
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl