21.07.2022, 09:32 | czytano: 3611

Powstaje strefa rekreacji

Fot. Tadeusz Królczyk / Facebook
Prace budowlane w Ochotnicy Dolnej ruszyły pełną parą.
- W ramach tej inwestycji powstanie nie tylko skate park, ale również park linowy, ściana wspinaczkowa, park sensoryczny, plac zabaw i miejsce do integracji wraz z zapleczem gastronomicznym. Słowem wszystko dla rodzin z dziećmi, młodzieży i seniorów - informuje wójt gminy Tadeusz Królczyk.
oprac. r/
Może Cię zainteresować
komentarze
wicewojewoda21.07.2022, 22:55
Co ty chłopie wyrabiasz - już widzimy te dzikie tłumy wspinających się seniorów w tym twoim parku linowym, już widać te ogromne rzesze
turystów które miały być na wyciągu narciarskim u Pólkowskiego jak tysiące razy mamiłeś mieszkańców , że stok Pólkowskiego to jedyne miejsce gdzie już można budować wyciąg - no tylko wójt Jurkowski ci przeszkadzał - co tylko robisz to wszystko jest do bani - skłócasz ludzi, kłamiesz i drwisz z nich na każdym kroku - jeszcze będą się wszyscy wstydzić tej twojej elkokwencji - ba zadłużysz gminę i czmychniesz tam gdzie pieprz rośnie - a może stołeczek wicewojewody by ci pasował ? niedali - no niedali - a mogli dać - ale niedobrzy co ? a tyle było zachodu. Pamiętaj jaką miarą mierzysz tak i tobie będzie odmierzone. wstyd wójcie tak się nie robi.
Danka21.07.2022, 20:26
Prawda czy żart co pisze Jan? .Może służby tym się zainteresują . Może ktoś z mieszkańców przerwie ten chocholi taniec wójta Co?
Jan21.07.2022, 20:23
skate p , wspinaczki dla seniorów i dla fali turystów
Tadek nie zakłamuj rzeczywistości . Tak bardzo miałeś nam pomagać , robic ścieżki , wyciąg i masę( gigantycznych to twoje słowo sztampowe) atrakcji dla pozyskania turystów. I co skate park czy ty jesteś tak bardzo ograniczony czy tylko tak ludzi oszukujesz. Kto tam przyjdzie ? Może wynajmiesz jakiemus znajomemu krakusowi i będzie gmina dopłacała . Ba może już to zrobiłeś . Ale biedna ta Ochotnica
Pulpet21.07.2022, 17:11
Czy tylko ja mam wrażenie, że Ochotnica to największa gmina w Małopolsce, a wójt jest najbardziej medialny? Dzień bez Ochotnicy dniem straconym.. Coś mi to przypomina, dzień w tv bez info o tym jak jest super też byłby dniem straconym.
n o21.07.2022, 09:51
park linowy , skate p.,. wspinaczka dla seniorów gratuluje.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl