29.07.2022, 13:08 | czytano: 1103

Już w sobotę - zawody w sportach ekstremalnych, czyli FG2S Gathering 2022

Jutro w Krościenku nad Dunajcem nad brzegiem Dunajca, w Skate Parku, odbędzie się II edycja jedynego na terenie powiatu nowotarskiego wydarzenia ekstremalnego w plenerze, prezentującego osiągnięcia zawodników takich dziedzin sportowych jak parkour, akrobatyka, freeruning, tricking.
Całość wydarzenia składa się z 3 etapów, z czego tylko pierwszy przewidziany jest jako impreza otwarta, przeznaczona dla każdego.
Podczas 3-dniowego spotkania (4 różne lokalizacje) zawodników i sympatyków sportów ekstremalnych, goście wydarzenia będą mieli szansę podziwiać osiągnięcia uczestników zlotu wzbogaconych o udział uznanych polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Będzie to Paweł Kidoń - pierwszy Polak w Harlem Globetrotters, czyli najbardziej znanej na świecie grupy, słynącej z tricków koszykarskich, magik od kręcenia piłką oraz Tomasz Dąbrowski - Prezes Polskiej Federacji Parkour i Freerun, trenujący parkour od 2005, jest współzałożycielem sal do parkour: Movement Areny w Gdańsku i Suwałkach, twórcą Parkour Portal oraz Półfinalistą V edycji Ninja Warrior Polska.

Program
sobota 30 lipca: Oficjalne rozpoczęcie zlotu oraz zawody sportowe - IMPREZA OTWARTA
10:00 Otwarcie imprezy na Skate Parku w Krościenku nad Dunajcem
14:00 Zawody w Parkour i Freerun
20:00 Wyjazd zawodników do parku Trampolin Jump Planet w Nowym Targu
21:00 Spotkanie w parku trampolin Jump Planet Nowy Targ
02:00 Zakończenie imprezy

Wstęp dla gości do parku trampolin - poprzez kontakt z organizatorem przez tel.887 150 021 lub email contact.fg2s@gmail.com

Niedziela 31 lipca - zlot członków stowarzyszenia, wspólne treningi przeznaczone dla sportowców. - IMPREZA ZAMKNIĘTA
Poniedziałek 1 sierpnia - zlot członków stowarzyszenia, wspólne treningi przeznaczone dla sportowców - „Street” dla parkour, freerun. - IMPREZA ZAMKNIĘTA

organizator: Stowarzyszenie FromGymToStreet, s/
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl