07.09.2022, 09:45 | czytano: 1442

Łapsze Wyżne, Niedzica, Kacwin: remonty dróg gminnych

Gmina Łapsze Niżne remontuje i buduje nowe drogi. Prace trwają na drodze "Do Kopińca" w Łapszach Niżnych, "Na Ogrodziska" w Kacwinie oraz na "Zielonej" w Niedzicy - informuje wójt Jakub Jamróz.
Na drodze "Zielonej" w Niedzicy ułożona została warstwa wiążąca nawierzchni asfaltowej. Jest warstwa ścieralna, a następnie uzupełnienie i zagęszczenie poboczy.
Na drodze "Do Kopińca" w Łapszach Niżnych zostało wykonane korytowanie i wykonana została podbudowa dolna. Kolejnym etapem będzie wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego.Ruszyły prace przy drodze "Na Ogrodziska" w Kacwinie. Ewidencyjnie droga w kilku miejscach mocno odbiega od zajeżdżonego śladu. Obecnie trwa korytowanie, które zostało poprzedzone wytyczeniem drogi przez geodetę.oprac. r/ Jakub Jamróz / Facebook
Może Cię zainteresować
komentarze
Jas08.09.2022, 11:11
Suuper.W Kroscienku to dziury lata miejscowy biznesmen polewajac z wiaderka rozgrzana smołe i posypujac z drugiego wiaderka tym co przypomina piasek...obsmarkane tym jest w kolo.brawo!!!!
ceper07.09.2022, 11:43
O tak tak Miecio to prawda to jedno Mu świetnie wychodzi. Z inwestycjami to już różnie bywa ale propaganda sukcesu godna TVP! Fotoreporter jak najbardziej świetny to trzeba przyznać!
Miecio07.09.2022, 10:16
Wójt Jamróz minął się z powołaniem - powinien być fotoreporterem. Nadawał by się jak znalazł do obecnej TVP.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl