07.09.2022, 11:21 | czytano: 7227

"Radny jest oszustem i kłamcą, do tego nawiedzonym"

Kadr z nagrania sesji
Takie słowa padły na sesji Rady Gminy Jabłonka z ust mieszkańca Zubrzycy Dolnej pod adresem jednego z radnych.
- Chciałem się zwrócić do wszystkich tu zgromadzonych i ostrzec was, że przy wyborze na jakiekolwiek stanowisko radnego z Zubrzycy Dolnej Piotra Holli, jest on oszustem i kłamcą, do tego nawiedzonym. Zastanówcie się tu wszyscy, mam na to dowody - powiedział z sali, nie przedstawiając się z imienia i nazwiska, mieszkaniec Zubrzycy Dolnej, który wcześniej zapisał się do głosu.
- Proszę nie obrażać, nie takim tonem. Rada nie jest od rozpatrywania takich spraw, są od tego inne organy - odniósł się do wystąpienia mieszkańca przewodniczący Rady Gminy Eugeniusz Moniak.

Głos zabrał też wywołany do tablicy radny Holla. - Nie powinno się na sesjach obrażać ludzi. Proszę o zaprotokołowanie tej wypowiedzi mieszkańca. Ja sobie poczynię swoje kroki. To nie pierwsza obraza. Ja się do tego przyzwyczaiłem. Dochodziło już do tego na innych zebraniach. Mieszkaniec został złapany na czynie zabronionym w lesie i jest to jego zemsta - powiedział.

Zdaniem radnego, doszło do obrazy radnego i sprawą powinna zająć się gmina, kierując sprawę do odpowiednich organów. - Nie jesteśmy do tego powołani - odpadł przewodniczący Moniak.

r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Lipnicon08.09.2022, 12:14
Przecież to zaplanowane już nam znane pan wójt i jego manipulacja wyuczona jak i mowa oszuka każdego ale nie oszuka kogoś kto już to poznał i się przekonał że osoba ta chce błyszczeć chce robić jak sam uzna za słuszne nie licząc się z nikim a przecież te sesje rady traktowanie radnych po prostu paranoja żeby pani radna czuła się oburzona przerywała straszyła sądem pan wójt przemawiał i radnym wmawiał żeby nie pozwalali na to aby takie sytuacje mogły mieć miejsce a za chwilę pan przewodniczący mówi że oni nie są od tego powołani żeby kierować sprawy na odpowiednią drogę po prostu pan radca prawny gminy czym się zajmuje. Podsumowując krótko i na temat ta banda dowodząca jest już i tak mimo że to ostatnia kadencja ale już spalona.
Wyrocznia07.09.2022, 15:56
Trudniej by było wskazać takiego, który nie jest oszustem i kłamcą.
Osiol07.09.2022, 12:26
.... Kto jest bez winy nich pierwszy rzuci kamień..... No i znaleziono takiego bez winy i go wysłano by rzucił.... By odciągnąć uwagę od rzeczy...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl