14.11.2022, 16:27 | czytano: 4112

Zamknięty został fragment ul. Szewskiej (dawny NZPS)

NOWY TARG. W związku z przebudową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej (sanitarnej i opadowej wraz z infrastrukturą) na terenie byłych Nowotarskich Zakładów Przemysłu Skórzanego - wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu, która polega na zamknięciu fragmentu odcinka ul. Szewskiej.
Objazd do nieruchomości w tym rejonie poprowadzony został przez ul. Sądową.
Lokalizacja przystanku autobusowego „Nowy Targ Ludźmierska Wojas” została przeniesiona o około 150 m w stronę ul. Ludźmierskiej naprzeciw budynku Hurtowni Materiałów Budowlanych „Grzęda”.

s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Szarak14.11.2022, 20:50
Druga sprawa jest taka że jak koło "Grzędy" z autobusu wysiądą pracownicy Wojasa to będą musieli dotrzeć żółtym objazdem (ze zdjęcia) do pracy, no chyba że będą na przełaj po rozkopanej drodze w błocie się taplać.
Szarak14.11.2022, 20:44
Taka prosta sprawa a pokręcili jak mogli, przedtem autobus miał pierwszy przystanek na ul. Sądowej, jechał dalej i drugi przystanek koło firmy Wojas, teraz mógł drugi przystanek mieć zaraz przy Demarze i od razu ma gdzie zawrócić, między Demarem, a Wojasem Outlet jest "rondo" i po problemie. Pchanie objazdu przed nos Strażakom to jest jakiś chory pomysł, mogli iść po bandzie i wykorzystać pod objazd, cały wyjazd straży pożarnej :)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl