07.12.2022, 16:45 | czytano: 3108

Zakopane: rozpoczęto budowę sylwestrowej sceny (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Na Rówień Krupową przyjechał ciężki sprzęt z elementami sceny. Rozpoczęły się przygotowania do Sylwestra Marzeń.
Na górnej Równi Krupowej pojawił się ciężki sprzęt, który wyładowuje elementy niezbędne do budowy sceny na Sylwester Marzeń. Ustawiane są także kontenery na niezbędny sprzęt do realizacji wydarzenia oraz jego transmisji w telewizji.
W tym roku pogoda sprzyja budowie sceny, bowiem lekki mróz sprawił, że ziemia jest twarda, a pojazdy nie zapadają się w błocie. Mimo to na trawiastej nawierzchni układane są specjalne płyty, aby nie zniszczyć nawierzchni.

ms/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
doczekamy tych czasów08.12.2022, 14:16
Burmistrz swoje , a mieszkańcy swoje. Tak wyglądają te samorządy. Ani się tego nie odwoła , ani nic złego powiedzieć, a trutnie wydają kasę jakby to było ich , a to przecież wszystkich kasa.Tak jak Tusk zgarnął kasę z OFE i mówi ,że to nie każdego z nas ta kasa. Będziecie się trutnie w piekle smażyć .
mhm08.12.2022, 11:33
Opatrzność czuwa nad rozłożeniem sceny na jedynie słuszną imprezę. Trzeba teraz wysłać w podzięce datki do Torunia albo na kampanie PiS...
Szary07.12.2022, 19:27
Nówki maszyny "manitou" to nie zły biznes ten Sylwester Marzeń ...Dla niektórych ...
pomyśl zanim coś chlapniesz07.12.2022, 17:32
Burmistrz i Rada Miasta nie słucha w ogóle mieszkańców i nic nie robi sobie z krytyki tego przedsięwzięcia. Miastu brakuje innych ważnych elementów infrastruktury jak choćby obwodnicy centrum , a samorząd wydaje ogromne pieniądze na rzekomą reklamę , której zatłoczone i sparaliżowane miastu na co dzień nie brakuje. To fatalne stanowisko przede wszystkim burmistrza , który nigdy się nie liczył ze zdaniem mieszkańców , ale pytam : od czego jest Rada Miasta i radni , okazuje się ,że bezradni .
Urlich von Pipke07.12.2022, 17:30
Burmistrzu, a oczyszczalnia ścieków da radę?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl