20.01.2023, 12:56 | czytano: 1856

Zbliża się kolejny Finał WOŚP

29 stycznia już po raz trzydziesty pierwszy w Polsce i na świecie zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Temat przewodni tegorocznej zbiórki brzmi: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!"
Na obszarze działania Podhalańskiego Sztabu WOŚP Akcja Serca z Nowego Targu kwestować będzie 130 wolontariuszy. Będzie ich można spotkać w Nowym Targu, a także w Białce Tatrzańskiej, Białym Dunajcu, Czarnej Górze, Czarnym Dunajcu, Jurgowie, Ludźmierzu, Łopusznej i Zagórze.
Organizatorzy zapraszają 29 stycznia w godzinach 11.00 - 15.00 do Hali Sportowej Gorce przy Alejach Tysiąclecia. Tam zlokalizowane są finałowe atrakcje dla małych i dużych. Będzie można skorzystać z wiedzy Stowarzyszenia Surwiwalowego czy strzelnicy airsoft, podszkolić w udzielaniu pierwszej pomocy, skonsultować z podologiem problemy stóp czy zjeść pyszną watę cukrową. Dla dzieci atrakcje zapewni Harcownia.pl - będą liczne animacje, malowanie buziek, zabawy i Kinder bal. O oprawę muzyczną imprezy zadba DJ Łysy. A najwytrwalszych, jak co roku, Stowarzyszenie Kropla zaprasza do akcji honorowego krwiodawstwa.

Wesprzeć 31. Finał można również wrzucając pieniądze do puszek stacjonarnych, które ustawione będą w Nowym Targu w Studio Tatuażu Na Czarnym Szlaku Tattoo, restauracjach Deja Vue, Jump Planet, Medica Per Pedes, RTX Tornado Adam Rychatrczyk, Sklepach Delikatesy Centrum i Sezamek w Białym Dunajcu, Lord w Poroninie oraz w American Dream w Zaskalu, ENJOY Zakopane

Zapraszamy również do udziału w aukcjach w serwisie aukcje.podhale24.pl oraz allegro.pl. Dzięki darczyńcom tegoroczną zbiórkę można wesprzeć licytując Czapki 31. Finału WOŚP wykonane przez Jack Headwear, fantastyczne vouchery i Finałowe gadżety takie jak koszulki, magnesy czy kalendarze.

"Każdy nasz wolontariusz ma ze sobą identyfikator ze zdjęciem, puszkę z banderolami i serduszka. Wszystkie te atrybuty mają aktualne daty i grafikę. Nie kwestujemy do puszek domowej roboty, reklamówek czy innych wynalazków. Poza nauczycielami będącymi opiekunami grup, wszyscy wolontariusze to osoby w wieku niewiele wyższym niż 30 lat. Jeżeli zauważą państwo kogoś podszywającego się pod wolontariusza, bardzo prosimy o kontakt ze sztabem lub bezpośrednio z Policją" - przypominają członkowie Podhalańskiego Sztabu WOŚP.

opr.s/
Może Cię zainteresować
komentarze
harnaś24.01.2023, 22:53
wiela bee kostowoł śtap łowsika i kto do na to kase
Stonka Cała z Melonem21.01.2023, 21:14
Ciekawe jakie teraz kupi sobie auto ofsiak za zbiórki Polaków w tym roku , mam nadzieję że coś wypasionego za parę milionów . Ps. Na służbę zdrowia składamy się my wszyscy podatnicy . Poco on tu ... Aha bo to łatwy piniondz .
Stachu21.01.2023, 19:33
Też nie mam zamiaru pomagać w tuczeniu się rodzinki owsiaków.
ja21.01.2023, 18:47
ani grosika dla tego beszczelnego krzykacza
Kicia21.01.2023, 08:00
I że to Polacy tolerują takiego wyłudzaca w Polsce to aż dziw.Może Państwo go opoodatkuje i zaproni żebractwa dla fortuny?
Niezmanipulowany20.01.2023, 22:26
Póki nie pokaże obecnych i z wszystkich poprzednich lat rozliczeń finansowych - ale nie tych co sam w Paincie rysuje dla swoich zaślepionych marionetek, tylko normalne dokumenty ksiegowości swoich firm i firm-córek, Mrówek calych i Melonów - nie zobaczy cwaniaczek ode mnie ani złotówki. Wole wspierac bezposrednio potrzebujacych ludzi, jak np. ostatnio Martynka, kiedys Maksio, pogorzelcy itp- to rozumiem taka pomoc, wiem gdzie to idzie i nikt po drodze se gęby nie napycha. Pare lat temu sie jeszcze dziad żalił, że strasznie mało zarabia na swojej "bezinteresownej" pomocy. Bylo tylko biedne 10 kafli na reke i musiał biedować w swoim apartamencie, /.../

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Dojna Krowa , córka Złotego Melona20.01.2023, 21:50
Najlepszy fryzjer na świecie . Stczeń to miesiąc strzyżenia frajerów z kasy . I bardzo dobrze tak ma być , skubanie łosi do końca świata a może i jeden dzień dłużej . Brawo Jurek ty masz łeb :)
Radek20.01.2023, 20:11
Nie pomagam w budowaniu fortuny ofika
Muzy kant20.01.2023, 19:46
Przypominam co mówił Owsiak do tych co na niego plują, cytuje ""Ludzie, zwariowaliście? Gdzie jest ten słoik z pieniędzmi, gdzie go mam?"

/.../ Wklejając tu tak duży kawał cudzego tekstu powinno się podać źródło. Nie mogę się zgodzić na naruszanie cudzych praw autorskich. Moderator.
Ala20.01.2023, 17:22
To jest przecież wielka ściema i wyłuda grosza na cele wielkiego cwaniaka i krzykacza.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl