25.01.2023, 16:57 | czytano: 4411

Policja zatrzymała czterech poszukiwanych

Zdjęcie ilustracyjne / archiwum Podhale24
Czterech poszukiwanych mężczyzn zatrzymali wczoraj policjanci na terenie powiatu nowotarskiego. Trzech z nich było poszukiwanych przez sąd za nieopłacone kary grzywny, a jeden za jazdę pod wpływem alkoholu i niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
65-letni mieszkaniec gminy Nowy Targ został zatrzymany przez policjantów z nowotarskiej komendy na podstawie wydanego przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego, celem odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do sądowego wyroku zakazu prowadzenia pojazdów.
Kolejny poszukiwany został zatrzymany przez policjantów z Rabki-Zdroju za nieopłacone kary grzywny. Mężczyzna spędzi w zakładzie karnym 9 dni.

53-latek został zatrzymany przez policjantów z Czarnego Dunajca, a 36-latek przez policjantów z Jabłonki. Obaj poszukiwani byli przez sąd za nieopłacone kary grzywny. Mężczyźni opłacili zaległe należności i zostali zwolnieni. Wszyscy czterej byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Nowym Targu.

Źródło: KPP Nowy Targ, r/
Może Cię zainteresować
komentarze
Duduś26.01.2023, 09:22
Sukces na miarę awansu. To zapewne ci nieoznakowani.
lb25.01.2023, 19:00
akcja niemal jak z serialu netflixa! :----)
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl