20.02.2023, 13:16 | czytano: 6852

Bal Karnawałowy w stylu retro (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
RABKA-ZDRÓJ: W restauracji Zdrojowa odbył się Bal Karnawałowy, który zorganizowało Stowarzyszenie Dawnej Rabki Czar.
Uczestnicy balu przyszli na zabawę ubrani w epokowe stroje, wzorowane na latach przedwojennych, w których kuracjusze przyjeżdżali na wypoczynek do Rabki-Zdroju. Było pięknie, stylowo i wytwornie, a bal cieszył się ogromną popularnością. Wzięło w nim udział wielu rabczan. Na miejscu na gości czekało wiele atrakcji. Oprócz zabawy, poczęstunku, muzyki z lat ub. wieku, była sesja zdjęciowa na "Księżycu", aukcja fantów na rzecz V Festiwalu Dawnej Rabki Czar, wybór najlepszej Retro stylizacji, taniec kotylionowy. Atrakcją wieczoru był występ Kariny Antonenko z Ukrainy oraz Jakuba Bobasa Wilka, który został DJ. Konferansjerem wieczoru był aktor Teatru Lalek "Rabcio" Łukasz Łęcki.
Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Karyna z Ukrainy22.02.2023, 00:10
To była fajna zabawa! Wspaniała publicznoścz! Zagramy chętnie następnego razu!
Kapciowy21.02.2023, 18:21
Do epo w punkt na każdym kroku pokazuję się Rabkę z okresu międzywojennego jak to wtedy było wspaniale. Szkoda że nie można pokazać teraźniejszości z dumą .
baba21.02.2023, 11:59
do epo a czy nowotarski smrodek do dla młodych większa perspektywa czy zabawa ,której zazdrościsz, bo najwyżej w Nowym targu są 2 bale - starościński i burmistrzowski- ale nie dla ogółu społeczności lokalnej, a tu prawdziwy karnawałowy z wieloma atrakcjami, a stroje każdej pary to arcydzieło sztuki...
eho21.02.2023, 10:07
Jacy seniorzy?! Przecież to piękni dojrzali ludzie w kwiecie wieku!
e20.02.2023, 16:57
Wspaniały pomysł. Widać, że zabawa wyśmienita i atmosfera również. A seniorom też coś od życia się należy, nie tylko siedzenie w domu w ciepłych pantoflach. A Ty epo też kiedyś będziesz seniorem i obyś tego czasu nie musiał spędzić w Domu Spokojnej Starości.
epo20.02.2023, 14:01
Może to przypadek ,ale to obraz rzeczywistej Rabki , miasta coraz starszego pokolenia , bez perspektyw dla młodych . Może czas zamykać jeszcze dychające sanatoria , domy wczasowe , a w ich miejsce otworzyć domy spokojnej starości - była RABKA DZIECI , będzie RABKA SENIORÓW !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl