03.04.2023, 19:32 | czytano: 10470

Dawid Kubacki szczerze o problemach zdrowotnych żony. "Trzeba to opisywać w zasadzie w kategoriach cudu"

Dawid Kubacki. Arch. Podhale24.pl
Pochodzący z Szaflar skoczek narciarski opowiedział w wywiadzie z Przeglądem Sportowym Onet o ostatnich, ciężkich dla niego tygodniach, gdy jego żona Marta trafiła do szpitala w ciężkim stanie i walczyła o życie.
- Nie chcę wchodzić w sprawy medyczne, ale z dnia na dzień jest lepiej. Żona jest zmęczona i obolała tym wszystkim, co za nią, ale to mnie w ogóle nie dziwi. Wydaje mi się jednak, że robimy spore postępy, jak na tak krótki czas. Ze strony medycznej najważniejsze jest to, że parametry serca są w porządku i nie ma zaburzeń ani nieprzewidzianych sytuacji. W bardzo krótkim czasie się to wszystko poprawiało, a lekarze mówią, że trzeba to opisywać w zasadzie w kategoriach cudu, bo ludzie po takich przeżyciach wracali do sprawności, ale potrzebowali dużo więcej czasu – powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet.
- Najważniejsze jest to, że to serducho wróciło do normalnej pracy. Parametry medyczne, które na początku bardzo kiepsko rokowały, zaczęły się dość szybko poprawiać. Jak rozmawiałem z lekarzem, to on kategoryzował to jako cud. Myślę, że modlitwy wielu ludzi też się do tego przyczyniły - dodał.

Cały wywiad kliknij TUTAJ

oprac. r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Smok05.04.2023, 21:04
Panie Dawidzie to jak podzieli się pan informacjami, co to było przyczyną?
4=105.04.2023, 17:13
Wyzdrowieje i będzie dobrze! Później trzeba się udać na szczepienie, dawka przypominająca czeka
covid1804.04.2023, 14:56
pewnie wszystko przez szczepionki
Maria04.04.2023, 09:12
Wszystko w rękach Pana Boga i tych lekarzy którymi się On posługuje.Daj Wam Panie Boźe duźo sił aby pokonaliście trudności które są na Waszej drodze .Święty Janie Pawle ll miej tą rodzinę w swojej opiece.
Marto i Dawidzie będzie dobrze .
Krzysztof04.04.2023, 08:47
Dobrze że wszystko wraca do normy, modlitwy przerodziły się w efekty.
Należy wyciągnąć wnioski i nie eksperymentować ze szczepionkami co by w przyszłości uniknąć konsekfencji lekkomyśloności.
Dużo zdrowia dla całej rodziny.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl