14.05.2023, 09:20 | czytano: 4388

Targi budowlane poszerzone o OZE (zdjęcia)

zdj. Maciej Gębacz
NOWY TARG. Na terenie Miejskiej Hali Lodowej trwają 26. Podhalańskie Targi Budowlane. W tym roku drugim wiodącym tematem są odnawialne źródła energii.
Swoje oferty prezentuje kilkanaście firm. To producenci, hurtownicy, instalatorzy oferujący najnowsze energooszczędne, ekologiczne, rozwiązania do ogrzewania, wentylacji i ciepłej wody.
W promowanie tematu OZE podczas targów włączył się WFOŚiGW z Krakowa oraz samorząd. Dziś przedstawiciele funduszu i doradca energetyczny z UM w Nowym Targu będą informować o programach dotacji do wymiany kotłów. Targom towarzyszą pokazy specjalistów i fachowe porady.

Tradycją targów są konkursy dla wystawców. Wręczane będą "Złote Ciupagi" za najlepszy produkt oraz dodatkowe nagrody burmistrza Nowego Targu w kategorii produkt regionalny "Nr 1 na Podhalu", Rektora PPUZ oraz Prezes Nowotarskiej Izby Gospodarczej.

s/ zdj. Maciej Gębacz
Może Cię zainteresować
komentarze
Lucek14.05.2023, 15:20
targi szajsu i lipy
pompa14.05.2023, 12:23
Jak zakładałem pompę ciepła lata temu to w Urzędzie drapali i pukali się po głowie i pytali gdzie komin do pompy. Na targach namawiano mnie na piece, a teraz Ci sami fachowcami są od OZE. Żenada.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl