23.05.2023, 09:51 | czytano: 2783

Amfiteatr w budowie

Fot. UG Czorsztyn
Trwają prace związane z budową amfiteatru, widowni, infrastruktury towarzyszącej oraz z zagospodarowaniem terenu wokół amfiteatru w Maniowach.
Projektowany amfiteatr to budynek jedno kondygnacyjny nie podpiwniczony, wolnostojący. Budynek stanowić będzie zwartą bryłę w kształcie prostokąta z dwuspadowym dachem. W ramach inwestycji zaprojektowano również 10 miejsc parkingowych utwardzonych kostką brukową, bezpośrednio przy amfiteatrze oraz zagospodarowanie terenu od strony ul. Gorczańskiej - informuje Urząd Gminy Czorsztyn.


W bezpośrednim sąsiedztwie amfiteatru zostanie zmodernizowana droga gminna ul. Gorczańska, na której zostanie położona nowa nawierzchnia asfaltowa, wykonane zostanie odwodnienie i chodnik w kierunku ośrodka zdrowia.Termin zakończenia budowy wyznaczono na listopad przyszłego roku. Koszt prac to 3,8 mln zł.

r/ UG Czorsztyn
Może Cię zainteresować
komentarze
Ariel31.08.2023, 20:40
Eliza
With havin so much content and articles do you ever run into any issues
of plagorism or copyright infringement? My blog has a lot of unique content I've either written myself or outsourced but it
seems a lot of it is popping it up all over the web without my
permission. Do you know any methods to help protect against content
from being stolen? I'd certainly appreciate it. Ile
trwa upadłość konsumencką bez majątku?
Budowlaniec26.05.2023, 22:23
Cena z wykonawcą dogadana tak jak to było z Dolinką Micholowską
NieCzaje25.05.2023, 15:39
Firma Pana Wolskiego wygrywa przetarg na budowę amfiteatru. Jakim cudem gość, który zajmuje się całe życie kamieniarka i oknami stawia obiekt , który ma służyć wydarzeniom rozrywkowym ?
Mieszkaniec223.05.2023, 20:55
Piszę do sumienia radnych w sprawie pożyczki którą chce wziąć Gmina drodzy radi pamiętacie oddanie oczyszczalni do PPK przez poprzednich radnych??? jesli tak to pamietajcie zebyście czasem wy teraz nie byli na jezykach jak wasi poprzednicy o których teraz się mówi w tym złym i wulgarnym jezyku... pamietajcie teraz to my na was patrzymy.... i my was za to rozliczymy...
Mieszkaniec23.05.2023, 16:22
Nie mogę się doczekać tego amfiteatru i rozkwitu kultury wyższej. Jeszcze zagroda i pomniki wójta staną się faktem.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl