24.05.2023, 12:55 | czytano: 7622

27 maja duże utrudnienia na drogach Podhala związane z wyścigiem kolarskim

Tegoroczny ORLEN Wyścig Narodów odbędzie się w dniach 24-28 maja. Czwarty etap ORLEN Wyścigu Narodów odbędzie się w sobotę 27 maja na drogach powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego, nowosądeckiego i limanowskiego. Tego dnia zawodnicy będą mieli do pokonania 129 kilometrów i wystartują o godzinie 9:10 z Bukowiny Tatrzańskiej.
Tegoroczny ORLEN Wyścig Narodów odbędzie się w dniach 24-28 maja. Czwarty etap ORLEN Wyścigu Narodów odbędzie się w sobotę 27 maja na drogach powiatu tatrzańskiego, nowotarskiego, nowosądeckiego i limanowskiego. Tego dnia zawodnicy będą mieli do pokonania 129 kilometrów i wystartują o godzinie 9:10 z Bukowiny Tatrzańskiej. Trasa wyścigu poprowadzi m.in. przez Rzepiska, Łapsze Wyżne, Niedzicę, Czorsztyn, Krośnicę i Krościenko nad Dunajcem - i tam należy spodziewać się utrudnień w ruchu w czasie przejazdu kolarzy.
W sportowej rywalizacji wezmą udział 22 reprezentacje narodowe oraz trzy drużyny kolarskie z Polski. Wyścig został podzielony na pięć etapów. Dwa pierwsze zostaną rozegrane na Węgrzech, podczas trzeciego zawodnicy zmierzą się z trasą na Słowacji, natomiast dwa ostatnie zostaną zorganizowane na terenie naszego kraju.

r/ Mat. prasowe
Może Cię zainteresować
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl