26.06.2023, 18:25 | czytano: 1332

Duże utrudnienia na ul. T. Chałubińskiego. Trwa frezowanie asfaltu (zdjęcia)

Fot. Marcin Szkodziński
Kierowcy mogą przejechać ul. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tylko w stronę Kuźnic. Na okolicznych drogach tworzą się korki.
W Zakopanem na ul. Tytusa Chałubińskiego trwa frezowanie asfaltu. Drogowcy zrywają asfalt na całej szerokości i długości drogi.
Drogowcy na miejscu kierują ruchem. Przejazd odbywa się wyłącznie od mini ronda u zbiegu ulic Jagiellońskiej, Henryka Sienkiewicza i Stanisława Witkiewicza w kierunku stacji BP przy rondzie im. Jana Pawła II.

Kierowcy próbujący objechać remontowaną ulicę trafiają na bardzo duże korki.

ms/
Może Cię zainteresować
komentarze
Roni27.06.2023, 00:40
Brawo! Brawo! i jeszcze raz Brawo! Początek sezonu, to idealny czas żeby rozpie...yć główne drogi w mieście. Tymczasowe rondo zniknęło z pola powierzchni (przejazd o godz 18:30) i teraz tylko znaki pionowe informują że ono tam jest. Ale "konia z rzędem" temu co wymyśli, jak go objechać (o turystach nie wspomnę). Pasowałoby chociaż prowizorkę z plastikowych barier ustawić na środku, na kształt koła.
No ale teraz przetargi wygrywa się ceną, a nie jakością, więc mamy,co mamy. Pewnie Burmistrz tamtędy nie jeździ, to nawet nie wie co tam się wyprawia.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl