16.07.2023, 22:43 | czytano: 7379

Policyjna podała więcej szczegółów dot. interwencji na Giewoncie. Poszkodowany - milczy

zdj. KPP w Zakopanem
W niedzielę przed godziną 14.00 policjanci zostali wezwani na lądowisko przy szpitalu powiatowym w Zakopanem, gdzie miał wylądować śmigłowiec TOPR-u z mężczyzną poszkodowanym w rejonie masywu Giewontu.
- Z relacji, jaką przekazali policjantom ratownicy TOPR wynikało, że 37-letni turysta z woj. małopolskiego nie był w stanie samodzielnie kontynuować wycieczki, ponieważ ktoś w jego pobliżu miał rozpylić gaz pieprzowy. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyźnie przez zespół medyczny - policjanci usiłowali dowiedzieć się od niego, co się stało i w jakich okolicznościach miał zostać poszkodowany. Niestety mężczyzna nie współpracował z policjantami i niczego nie wyjaśnił jak również oświadczył, że niczego nie chce zgłaszać - relacjonuje asp. sztab. Roman Wieczorek.
Policjanci obecnej wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają świadków. - Zgromadzony materiał dowodowy zostanie poddany ocenie, w jakim kierunku będą podejmowane dalsze czynności. Na obecnym etapie to jedyne informacje, jakie mogę Państwu przekazać - dodaje rzecznik KPP w Zakopanem.

s/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Vilma01.09.2023, 02:45
Ile czasu na ogloszenie upadłości?
Interesting blog! Is your theme custom made or did you
download it from somewhere? A theme like yours with a few simple tweeks
would really make my blog jump out. Please let me know where you got your design. Many thanks Co można robić po
upadłości konsumenckiej?
Sikiera17.07.2023, 23:10
Tak jest niek buli jak siy nie umiy zachować na szlaku w parku ,muzyki se niek idziy słuchać na dyskoteke na cały regulator a nie wkurzać ludzi co idom w Hole
dupolizusy17.07.2023, 09:59
Z tego wniosek ,że policja była niepotrzebna. Dali by sobie po kufach i obeszło by się bez stróżów prawa. Byli intruzami , jak widać .
tadeusz17.07.2023, 09:51
obciążyć dziada za całą akcję
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl