12.08.2023, 10:23 | czytano: 5708

"To wielki dzień dla nowotarskiego hokeja". Nowy sponsor i nowa drużyna zaprezentowani (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski
Podczas wieczornych koncertów na Jarmarku Podhalańskim w Nowym Targu odbyła się oficjalna prezentacja nowej drużyny "Szarotek", która od tego sezonu będzie występować na nazwą PZU Podhale Nowy Targu. To właśnie grupa ubezpieczeniowa została sponsorem tytularnym nowotarskiej drużyny.
Szczegóły umowy nie podano. Nie wiadomo, jakie pieniądze przeznaczy na nowotarski hokej PZU i na ile lat podpisano umowę o współpracy. Podczas prezentacji wszyscy mówili jednak o wieloletniej współpracy.
Sylwia Matusiak, członek zarządu Grupy PZU, mówiła, że wierzy w powrót "Szarotek" na tron polskiego hokeja. A wiceminister sportu Andrzej Gut-Mostowy dodał, że PZU "pozwoli na wiele lat zaplanować świetlaną przyszłość nowotarskiego hokeja". - To wielki dzień dla nowotarskiego hokeja - dodał.

Burmistrz Nowego Targu podziękował PZU za wiarę w nowotarski hokej i przyłączenie się do "Szarotek". Dziękował szczególnie Sylwii Matusiak i Andrzejowi Gutowi-Mostowemu "bo bez niego nie stalibyśmy dzisiaj na tej scenie", zaznaczył.

- Zaczynamy nowy rozdział - dodała na koniec prezentacji prezes nowotarskiego klubu Natalia Charyasz.

r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Gulasz Juliusz Zeżarł13.08.2023, 15:34
@manowion
Nie jestem komuchem, ale jestem zajadlym liberałem-antykomuchem i antyPISem, bo mentalność pisia i komusza są wg mnie tożsame.
Mimo to pozdrawiam cię, chociaż chłodno.
maniowion13.08.2023, 07:50
Ty Julek od gulaszu, tak czytam te twoje komentarze pod różnymi artykułami i jasno z nich wynika, że jesteś starym komuchem, ubekiem wprost przeflancowanym z minionej epoki( i jeszcze jedna Pani). Twój zajadły anty-PiS tylko utwierdza w przekonaniu, że głosowanie na partię rządzącą jest słusznym wyborem. Nie pozdrawiam.
:/13.08.2023, 00:47
Przepraszam bardzo a co tam robił pan Z....
Gulasz Juliusz Zeżarł12.08.2023, 20:51
Wszyscy Górale tacy "antykomunistyczni". Ale tęsknota za latami świetności klubu hokejowego, w całosci wtedy finansowanego przez komunę (bo będącego na utrzymaniu NZPS Podhale
Przypominam, że zakłady te powstały w 1953 roku decyzją komunistycznej rady państwa-oczywiście finansowanie klubu też było decyzją komunistów) Dzisiaj znów jedynie słuszna partia zdecydowała, że trzeba sfinansować niszowy sport w miasteczku przy drodze do Zakopanego z pańswowych pieniędzy - kasy spółki skarbu panstwa czyli PZU.
Chcialbym przeczytać biznesowe uzasadnienie tej decyzji- musi to być niezly belkot.
Podhale Nowy Targ12.08.2023, 17:51
Zbigniew a ty gdzie mieszkasz?Byles chodź raz na meczu hokeja leszczu?
Robert12.08.2023, 16:48
Super ze drużyna znów będzie mogła grać i walczyć o najwyższe trofea To największa chluba Nowego Targu i powinnismy o to wszyscy dbać SZAROTKI ŻYCZĘ NASTĘPNYCH 90 lat
J2312.08.2023, 14:58
To byłby wielki dzień, gdyby nie to że to polityczna decyzja, która się zmieni po wyborach. Podhale będzie opłaca na pieniądze Polaków, bo to państwowa spółka, która zamiast obniżyć ceny wydaje je na takie głupoty. Dobra drużyna miałaby godnego sponsora a nie takie coś
Zbigniew12.08.2023, 12:49
Powinna być prezentacja drużyny NT, osobna impreza i niech se robią co chcą. Ale ani MMKS ani KH nie byli by w stanie niczego takiego zorganizować bo są niekompetentni. Inna sprawa dla kogo? 150-200 fanatyków drużyny z całego Podhala?
Maciek12.08.2023, 11:08
Durny pomysł, co ma jakas prezentacja drużyny do koncertów i jarmarku. Jak chcą niech się prezentują o 14 a nie jak ludzie na koncerty przychodzą i chcą kultury a nie oglądać przepychanki polityczne.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl