24.11.2023, 08:10 | czytano: 2197

Tadeusz Błazusiak, nasz legendarny motocyklista offroadowy, stanął przed nowym wyzwaniem

Taddy właśnie zakończył rywalizację w barwach GasGas i podpisał kontrakt ze Stark Future, co oznacza, że w Mistrzostwach Świata SuperEnduro 2023/24 pojedzie na „elektryku”.
Trzy lata temu z teamu Red Bull KTM przeniósł się do Gasgas Factory Racing, doprowadzając katalońską markę na szczyty motocyklowej rywalizacji. „Taddy” nie przedłużył współpracy z grupą Pierrer Mobiluty AG, decydując się na kolejne, elektryzujące dosłownie wyzwanie i kontrakt z grupą Stark Future, która dostarczy mu motocykl elektryczny Stark Varg. Jest to producent najbardziej obecnie zawansowanych motocykli na świecie, choć ma szwedzkie korzenie, jednak jego główną siedzibą jest Barcelona. Mieszkający w katalońskiej Andorze wielokrotny mistrz świata, Europy i Ameryki jest więc uzasadnionym wyborem motocyklowego potentata.
Swoje elektryczne mistrzowskie ścieżki Taddy zapoczątkuje już 2 grudnia we Francji w pierwszej rundzie superendurowego Grand Prix a już w kolejny weekend, 9 grudnia zobaczymy go w Arenie Kraków. Go, Taddy, go!

js/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Ewa24.11.2023, 11:20
Brawo Taddy. Tak trzymaj.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl