01.01.2024, 14:15 | czytano: 4680

Huczny sylwester w rabczańskim amfiteatrze (zdjęcia)

Fot. Piotr Kuczaj
Mieszkańcy Rabki-Zdroju i goście witali Nowy Rok na plenerowej sylwestrowej imprezie, zorganizowanej przez Centrum Sportu Kultury i Promocji w Amfiteatrze.
Razem z nim stary rok żegnali przedstawiciele władz miasta, wśród nich burmistrz Leszek Świder, radni Piotr Ptak, Robert Skipiała i Michał Skowron oraz dyrektor Centrum Kultury Sportu i Promocji Bolesław Bara.
O północy burmistrz Leszek Świder życzył mieszkańcom i gościom wypoczywającym w Rabce-Zdroju dużo zdrowia, spełnienia marzeń, realizacji planów. - Życzę Wam, abyście w postanowieniach noworocznych wytrwali cały rok. Aby najbliżsi, na których zawsze możecie liczyć, nigdy Was nie zawiedli. Życzę Wam też, aby nadzieje, które pokładacie w nowym roku 2024, spełniły się - powiedział, życząc udanej zabawy. W imieniu radnych życzenia złożył Michał Skowron.

O północy wystrzeliły korki szampanów, a niebo nad Rabką rozświetliły fajerwerki. Był toast, życzenia i zabawa. O bezpieczeństwo uczestników zabawy zadbali policjanci, strażnicy miejscy i strażacy z OSP w Rdzawce.

W programie wieczoru znalazł się koncert zespołu Elvis 56, którego występ został nagrodzony przez sylwestrową publiczność gromkimi brawami. Do późnych godzin nocnych publiczność radośnie bawiła się do rytmów lat 60 i 70-tych.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
gazda01.01.2024, 19:09
Mysle że gmina nie wydała żadnej złotówki publicznej na tą niby zabawę, lub na te frajerwerki, bo to byłby skandal za publiczne pieniądze podatników zwłaszcza tych pracujących tu w Polsce. Komu to ma służyć, gdzie ochrona środowiska, a póżniej będą chodzić i sprawdzać piece a to strzelanie 100 razy gorsze.
STAŚ01.01.2024, 17:29
Ludzie lubią zabawy.
Nowy Targ zapomniał?
epo01.01.2024, 17:14
Witanie Nowego Roku jest tradycją ,ale dlaczego przesyconą w Zdroju hipokryzją ; tu chęć poniesienia podatków , a tu całkiem nie tanie fajerwerki - nie dość że kasa wyrzucona w powietrze to skutek opłakany dla wielu czworonogów stres ,lęk i wiele ucieczek ,- gdzie tu działanie organizacji zielonych? ,drugie smród i zadymienie - dlaczego i po co ??
... wioskowy i Jego Świta na to zezwolili - bardzo to smutne niby ludzie wykształceni i szerokim spojrzeniem na wiele spraw?
Życzymy sobie zwyczajowo lepszego przyszłego roku , ja sobie życzę lepszych Włodarzy i Radnych w Nowym Roku 2024.
xyz01.01.2024, 15:01
Co tam o tej porze robią dzieci ?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl