18.01.2024, 16:40 | czytano: 1529

Winter Classic już gra w internecie i przepłynie Bałtyk

Główny punkt programu tegorocznego Winter Classic - czyli Noworoczny Mecz Charytatywny dopiero przed nami, ale machina dobroczynności już ruszyła!
Na stronie aukcje.podhale24.pl podobnie jak latach poprzednich znajdziemy ciekawe aukcje. Licytacje już trwają, a na listę ciągle trafiają nowe propozycje.
Przed momentem pojawiła się koszulka meczowa Artura Jędrzejczyka, wielokrotnego reprezentanta Polski z podpisami obecnej drużyny Legii Warszawa. Dużym zainteresowaniem cieszą się także koszulki hokeistów Krystiana Dziubińskiego i Krzysztofa Oliwy, które osiągają już kwoty liczone w setkach złotych.

Wśród innych wartych uwagi propozycji znajdziemy na przykład kolację z wybranym zawodnikiem PZU Podhale Nowy Targ, kursy na prawo jazdy, czy zestaw podhalańskich serów.

Aukcje w internecie przyniosły już ponad 3700 zł, ale to dopiero początek, licytacje potrwają do sobotniego wieczoru.

Część licytacji odbędzie się tylko "na żywo" podczas Noworocznego Meczu Charytatywnego - znajdziecie tam kolejne kolekcjonerskie perełki w rodzaju koszulki Artura Boruca ale i bardziej "codzienne" oferty - będzie można wylicytować odbiór kontenera pełnego śmieci, jaki zaoferowała firma FCC Polska, nowy partner Podhala Nowy Targ.

Dzięki FCC dzień finału zyska też kolejną atrakcję. Czy znacie program "Nie mów do mnie śmieciarzu"? Jeśli tak, to nie możecie przegapić tej niesamowitej atrakcji - chłopaki z ekipy zawitają do Nowego Targu, aby wesprzeć Kubusia i Gabrysia, swoją imponującą śmieciarką!

Wyzwanie pływackie ponownie podjął Mateusz Cyrwus, który wraz z Pływalnią Miejską w Nowym Targu zaprasza do sztafety w ramach akcji charytatywnej Winter Classic. W sobotę od godziny 7:30 do 18:00 wpłać datek w kasie pływalni i przepłyń ile zdołasz, a twój wynik dołączony zostanie do łącznego dystansu sztafety. Cel to "przepłynąć Bałtyk w styczniu", czyli pokonanie dystansu 180 km! Na uczestników czeka energetyczny poczęstunek i specjalne nagrody.
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
POLA18.01.2024, 23:14
A cegiełki GDZIE?
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl