20.01.2024, 18:05 | czytano: 4872

Koło "jedenastki" rozpoczął się Winter Classic (zdjęcia)

NOWY TARG. Równo o godz. 17 rozpoczęła się największa nowotarska impreza charytatywna, organizowana przez stowarzyszenie Winter Classic. Na boisku przy Szkole Podstawowej nr 11 czeka na wszystkich mnóstwo atrakcji.
Będą pokazy sztuk walki, przejażdżki bryczką, pokaz kultury japońskiej, turniej darta, strefa narciarstwa biegowe, pokazy rzeźby piłą motorową, ognisko, pokaz laserowy i wiele wiele innych.
O godzinie 19:00 przyjdzie czas na główny punkt programu dzisiejszego wieczoru - Noworoczny Mecz Charytatywny pomiędzy drużyną Winter Classic a ekstraligowym PZU Podhale Nowy Targ. To już jubileuszowa, dziesiąta edycja tej imprezy.

Winter Classic to przede wszystkim okazja do pomagania. W tym roku zbierane są środki dla Kuby i Gabrysia. Podczas imprezy odbędzie się szalona voucheriada, podczas której do zdobycia będą nawet egzotyczne wakacje. Na miejscu "na żywo" oraz w internecie na aukcje.podhale24.pl trwają licytacje rzeczy przekazanych przez partnerów. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Dziś do akcji pomocy włączyła się firma Trakctech, która na licytację przekazała quada a wartości ponad 70 tysięcy złotych.

wo/
Może Cię zainteresować
zobacz także
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl