11.02.2024, 11:58 | czytano: 2323

Urzędnicy proszą: "widzisz dziurę w jezdni - zgłoś"

zdj. UM Zakopane
ZAKOPANE. Po opadach deszczu i spadku temperatury poniżej zera - gromadząca się w spękaniach jezdni woda zamarza i dochodzi do rozsadzanie nawierzchni. Wydział Drogownictwa i Transportu apeluje, by zgłaszać pojawiające się na drogach ubytki i uszkodzenia.
Na razie pogoda pozwala na naprawę nawierzchni.
"W pierwszej kolejności uzupełniamy dziury zagrażające bezpieczeństwu ruchu drogowego. Jeśli warunki pogodowe nadal będą sprzyjające w kolejnych dniach będziemy poszerzać zakres prac. W harmonogramie napraw w pierwszej kolejności są ulice: Nowotarska, Gawlaki, Kościeliska, Hrube, Ks. J. Stolarczyka, Piszczory, Orkana, Grunwaldzka, Zamoyskiego" - informuje Urząd Miasta w Zakopanem.

W komunikacie znalazł się apel, by "w przypadku zaobserwowanych uszkodzeń i w celu szybszej realizacji naprawy - przekazywać informacje na adres: office@zakopane.eu".

opr. s/
Może Cię zainteresować
komentarze
Roni13.02.2024, 22:33
Ruszyć jednego z drugim odpowiedzialnego za drogi w mieście zza biurka na przejażdżkę po mieście, to się dowiedzą gdzie są dziury. Ale łatwiej jest poprosić mieszkańców. Jeszcze chwila i będą prosić żeby mieszkańcy sobie sami załatali a asfalt będzie do pobrania przy urzędzie miasta.
zły12.02.2024, 20:14
Takie dziadowskie autka(wypasione suwy) jak aswalt na drogach,pańcie kierowniczki.
może skończą się moje problemy?11.02.2024, 14:39
To jest jakaś ściema . Od 2 sezonów zgłaszam dziurę po remoncie zasuwy w jezdni na skrzyżowaniu Kościeliskiej i Kaszelewskiego i jakoś nikt się nie kwapi by naprawić jezdnię po wadliwym załataniu asfaltu po wymianie zasuwy. Widocznie trzeba osobiście pofatygować się do Pana Burmistrza Doruli. Od dwóch lat każdy przejazd samochodu z pustą skrzynią ładunkowa wywołuje taki hałas w nocy ,że nie śpię już od kilku miesięcy . Może pomoże taka interwencja, albo poproszę by ktoś gościnnie sprawdził na swoim organizmie jak to działa .
Gilda11.02.2024, 13:08
Od Brzezin przez całe Murzasichle aż do Poronina dziura na dziurze! A oni proszą o informację! Wstyt!
Optymista11.02.2024, 12:50
Przestańcie solić a ilość dziur po zimie się zmniejszy
Zbooj11.02.2024, 12:31
A Wy w tym urzędzie pieniądze za co bierzecie?! Boicie się, że katarku się nabawicie? Później będzie wymówka, że przecież mieszkańcy nic nie zgłaszali i dlatego dziury są. Niech Urząd miasta na czele z Dorulą pochwali się ilu ma zatrudnionych pracowników i ile wyniosły łącznie ich płace z premiami w ciągu ubiegłego roku.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl