17.02.2024, 15:17 | czytano: 14583

Chce być wójtem Jabłonki

Fot. Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Orawsk
Komitety wyborcze z Orawy powoli odkrywają karty. Wiadomo już, kto jest pierwszym kandydatem na wójta gminy Jabłonka.
Wzorem innych kandydatów, swój start w wyborach na wójta ogłosił w mediach społecznościowych Stanisław Kasprzak, kandydat Komitetu Wyborczego Wyborców Ziemia Orawska. W internecie można zapoznać się z jego poglądami, programem i kandydatami do rady gminy z jego komitetu.
- Jestem jednym z Was, dlatego znam Wasze problemy i potrzeby. Od urodzenia mieszkam i pracuję w Jabłonce, prowadząc własną działalność gospodarczą oraz rodzinne gospodarstwo rolne. Wiem, jak ważne jest dla nas rolnictwo, turystyka, ochrona środowiska, kultura regionalna i bezpieczeństwo naszych rodzin. Dlatego postanowiłem wystartować w wyborach, aby walczyć o lepszą przyszłość dla Naszej Gminy. Mam konkretne pomysły i plany, które chcę zrealizować - czytamy na jego stronie internetowej.Kandydata na wójta zamierza zgłosić także komitet Przyjazna i Uczciwa Orawa.
r/
Może Cię zainteresować
zobacz także
komentarze
Sąsiad12.03.2024, 18:08
Broń nas Boże przed Kuczkowiczem ,to gorsze zło niż ten Karlak .
Cba na Karlaka i jego kupno działek.
Jarek03.03.2024, 14:25
Podstawiony słup wojta
Obcy03.03.2024, 08:58
Oj Kasprzak Kasprzak. To jak to jest z tą Grazynka. Bo juz wszyscy oficjalnie mówią że bedzie wicewojtem.. A ty klikasz tematu jak ognia.. mieszkańcy gminy Jablonka obudzić się bo bedzie nadal to co jest teraz...
KK art. 229 § 127.02.2024, 14:49
Kodeks Karny, art. 229. [Przekupstwo] § 1. Kto udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w związku z pełnieniem tej funkcji, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Po wyborze na Wójta, o ile zostanie wybrany mogą być kolejne wybory jeżeli OBIEKTYWNY OBSERWATOR ma rację.
Starzy Orawianie mawiali: ?nie ma dymu bez ognia?.
Mieszkaniec zubrzycy górnej26.02.2024, 22:28
Do @Cristopher
Taki mądrym a widziałeś kiedy artykuł o lipnicanie dali na portal?
Krytyka już wcześniej tu byla. Sam krytykujesz a wypominasz. Jeszcze są inne komitety oprócz Staszka i Krzyśka?
Co nikt nie pamięta jak byla walka o stołek przy ostatnich wyborach na wójta? Kto najwięcej brudów wyciągał? Kto się chamsko wypowiadał i zachowywał. Pan P. H.
mm26.02.2024, 12:11
strach ogarnia konkurencje budza sie jak niedzwiedzie po zimie czlowiek siłą rzeczy spotyka sie z ludzmi i co w tym złego
Cristopher Cloud26.02.2024, 12:04
Ludzie od chmury weszli pisać komentarze pod każdym kandydatem tym jak dali artykuł o tym lipnicanie, oby nad Orawę nie nadciągnęły chmury
Radek by xd xd26.02.2024, 06:37
Podstawiony dwulicowiec
Rafał26.02.2024, 01:53
Pan Staszek bardzo miła osoba i uczynna ale czy niezalezna? Podobno pytał wójta czy moze kandydowac zeby czasem wojt sie nie obrazil i jakiego innego projektanta dla gminy nie wzioł, no i druga kwestia kandydaci na radnych z biura od siebie i z rodziny yo przeciez kpiny, wszyscy zalezni od Pana Kasprzaka czy to zawodowo czy nawet poprzez relacje. Jak Stanisław poprosi o glosowanie za to bedzie glosowanie za a jak przeciw to bedzie przeciw, dokladnie tak jak u Karlaka. Znowu nic nie zalatwimy w gminie i znowu bedziemy sie cofac zamiast isc do przodu.
Jjj25.02.2024, 19:23
Bez komentarza dwulicowy człowiek ...
Observator25.02.2024, 17:39
i zaczęło się...jak to dotrwać od 7 kwietnia! ps. Niedzieli Miłosierdzia!
Do OBIEKTYWNY OBSERWATOR25.02.2024, 06:42
Witam, fajnie się PANU/PANI takie hasła typu "Ma opanowany urząd Gminy". "Firma Kasprzaka wykonuje wiele zleceń"- To ważne, aby bazować na rzetelnych źródłach i sprawdzać fakty, zainteresowałam się tematem i sprawdziłam w zamówieniach publicznych (każdy może to zrobić z poziomu przeglądarki internetowej) ile tak naprawdę ten Kasprzak robi zleceń dla Gminy i oto wnioski: Firma Kasprzaka wygrała jeden przetarg w 2022 r. w 2023 r. nie doszukałam się niczego. Warto podkreślić, że dostęp do zamówień publicznych jest kluczowy dla transparentności i uczciwości w działaniach administracji. Pozostawiamy to temu, kto ma ocenić i wyrobić sobie własne zdanie. Spokojnego dnia wszystkim życzę bo z tego co to pod artykułami wszystkich startujących wylewa się straszne szambo
PaX24.02.2024, 08:33
Do józik : poza swoim "emocjonalnym" wpisem masz coś jeszcze do dodania? Akurat znam Kasprzaka i wiem, że jest uczynnym i serdecznym człowiekiem. Zmiana kultury i jasnej wizji rozwoju, to w przypadku Kasprzaka może wypalić.
Do Józku23.02.2024, 19:38
Wyglada jakby ten komentarz pisał osobiście Piotr h. Tłuczenie bez sensu jak na posiedzeniach rady gminy.
józik23.02.2024, 15:44
Kasprzak to człowiek dwulicowy,bez jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego,wydaje się być bardzo sympatyczny,jednakże przy bliższym i dłuższym z nim obcowaniu inteligenty człowiek go rozpracuje.Jeśli zostanie wójtem to będzie kontynuował politykę Karlaka a w urzędzie nadal będzie panował nepotyzm i kumoterstwo. Kandydaci na wójta: Kasprzak i Kuczkowicz oraz obecny wójt Karlak to hipokryci,wszystkiego się wyprą i nie przyznają do swojego fałszywego zachowania.Najważniejsze jest,by nikt się o tym nie dowiedział.Wszyscy powyżsi dbają o swój wizerunek którego nikt nie powinien szargać, starają się przedstawić siebie w jak najlepszym świetle,uważają się za osoby bez winy,mając poczucie wyższości moralnej nad innymi,ale jednocześnie to osoby ciekawskie i czerpią korzyści z takiego zachowania.Zarówno Kasprzak jak i Kuczkowicz nigdy urzędnikami nie byli.Najbardziej kompetenty z obecnych kandydatów to pochodzący z Zubrzycy Dolnej Piotr Holla.Odważny,kreatywny i jako jedyny potrafi mieć swoje zdanie i zabierać głos na sesji Rady Gminy,jego wypowiedzi są merytoryczne,w przeciwieństwie do obecnych radnych Karlaka,którzy nawet nie wiedzą za jakimi uchwałami głosują.Zabierający głos na sesji(radni czy urzędnicy)mają przygotowany zestaw pytań i odpowiedzi,bo przecież na sesji obowiązuje dyscyplina partyjna.
Reasumując mój wpis Kaprzak to przeciwieństwo kryształowego charakteru-osoby nieposzlakowanej,chodzącej doskonałości,człowieka bardzo dobrego,uczciwego,czy pomocnego.A i owszem,ale jeśli widzi w tym swój interes.
EDZIU23.02.2024, 11:44
Do Madry Pan. Zbyt madry to ty nie jestes po co mamy za 4 lata wybierac jak teraz mozemy wybrac dobrze.. informacje udzielane tutaj maja duze znaczenie bo przynajmniej juz wiemy jakie powiazania z gmina ma Kasprzak..
Mądry Pan23.02.2024, 09:46
Znowu trzeba popcorn zjeść. Na każdego pomyje wylejecie. Wszystko wyciągacie? A skąd to wszystko wiecie? Ani jeden nie jest święty. Ani jeden kandydat Hola, Chmura,Kasprzak,Męderak, Kuczkowicz, Głusiak. A wy jesteście święci? Żaden z was nie jest. Samorząd to walka! trzeba mieć wiedzę i umiejętności! Niech wygra głos ludu. Zobaczymy. Najwyżej za 4 lata wybierzemy lepiej
OBIEKTYWNY OBSERWATOR21.02.2024, 11:16
Kasprzak od lat ma opanowany Urząd Gminy w Jabłonce,jak najbardziej powiązany jest z obecnym układem rządzącym,ma szerokie układy z pracownikami urzędu Jabłonka, współpracuje z urzędnikami na płaszczyźnie zawodowej,zwłaszcza z kierownikiem budów p.Józefem K.i jego córką Jadwigą-notabene bliską rodziną obecnego wójta Karlak.Firma projektowa Kasprzaka wykonuje wiele zleceń dla Urzędu Gminy Jabłonka.Jeśli Kasprzak zostanie wójtem to dopiero w urzędzie będzie kolesiostwo,a jego"inteligętni"(oryginalna pisownia komętującej o niku"Maluśka")i wykształceni pracownicy,a zarazem przyszli radni z Jabłonki oraz pełnomocnik wyborczy KWW Ziemia Orawska-Tomasz Kidoń,będą mieli zapewniony przez przyszłego wójta Kasprzaka front robót budowlano-geodezyjnych.A nasza gmina,no cóż,nadal pozostanie zaściankiem.
Jan Kuśnierek21.02.2024, 06:10
Psy szczekają ale robią to w kagańcu, a karawana jedzie dalej Panie Staszku ma pan mój głos (poprzez anonimowość)
Maria21.02.2024, 03:06
Pan Stanisław to człowiek godny zaufania,posiadający kulturę osobistą i szacunek do ludzi,widzi potrzeby Orawian a nie swoje osobiste interesy,więc Orawianie przejrzyjcie na oczy i wybierajcie odpowiednich ludzi a nie pogrążajcie Orawy tak jak pogrążono Polskę.Powodzenia Panie Stanislawie ,ale czeka Pana cieżka praca .Ktoś pyta o przynależność do partii ,nie powinno to mieć najmniejszego znaczenia ,powinni być bezpartyjni,aby nie dać się manipulować ,ale powinni mieć własny silny kręgosłup,tak jak nasi pradziadowie.
Golonko20.02.2024, 20:45
Spisok , to co napisałeś o starostwie to akurat prawda ale czemu obrażasz ludzi z Orawy jak wy też się modlicie do tego samego Boga .
Pani co nie jedno widziała20.02.2024, 20:41
Ojojo ... uwierz mi że lepsze ciepłe kluski jak gieroj
Pon20.02.2024, 20:20
Panie Staszku trzymam kciuki będzie dobrze.
Ojoj20.02.2024, 18:57
Cieplutkie kluski
Obserwator z zewnątrz20.02.2024, 12:37
Wiele było zapowiedzi uczciwej kampanii, pełnej kultury i poszanowania przeciwnika. I słusznie - ludzie mają dość waśni i sporów. Potrzebują rozwiązań a nie kolejnych problemów. Anonimowość to jednak spora pokusa, dzięki czemu wychodzi szydło z worka. Pod nazwiskiem milo, pod pseudonimem obrażanie innych. Nie po słowach a po czynach ich poznacie. Głosujcie madrze
Lolek1220.02.2024, 10:08
Z popcornem w ręku to czytam. Ha ha ha. Kuczkowicz niech ktoś wypierze brudy tego człowieka! udaje świętego a to największy orawski /.../ Litanie wstawił wczoraj przy ogłoszeniu kandydatury. tyle rzeczy zrobił, rękami innych ludzi. Wstyd że w ogóle kandyduje! Brawo Panie Staszku! Może w końcu jakaś mądra obiektywna głowa zasiądzie w tej gminie!

Naruszenie regulaminu. Moderator.
Obserwator20.02.2024, 09:51
Tak patrzac z boku to nie macie zbytniego wyboru. jezeli jest tak jak OlO pisal to ten Kasprzak to to jest wybor nieracjonalny to jak strzal w kolano. chcecie wybrac nowosc a on obsadza wszystko osobami nie postronnymi. Czytajac komentarze to widze ze Kuczkowicz i Holla nie maja zbytniej przychylnosci mieszkancow. Bedzie u was ciekawie w trakcie wyborow.. niech wygra logika i racjonalne myslenie
Wojtek20.02.2024, 08:39
Pierwszy kandydat jest najlepszy . Czyli Pan Stanisław K zmieńmy razem na lepsze naszą gminę .
OlOJablonka20.02.2024, 07:54
Wybranie na wojta Kasprzaka mija sie z celem. Jego sklad to albo pracownicy jego biuro albo rodzina. Gdzie tu jakas logika. Uchwaly bede ewidetnie glosowane pod niego jezeli sklad rady gminy byl by w wiekszosci od niego. Czy ma to sens??
A Kuczkowicz to dopiero bedzie kolesiostwo.
Józek19.02.2024, 21:38
Pan Jacenty dobrze mówi ,nie mam ich oceniac. My możemy jedynie wybrać . Wybrać najlepiej to tylko głosując na Pana Stanisława Kasprzak !
Łorawski łobserwator19.02.2024, 20:02
Do US- z J. Kuczkowiczem to będzie właśnie kontynuacja Rządu Karlaka , bo bliżej chyba już nikt nie jest czy był u boku Antoniego.
XYZ19.02.2024, 18:59
Do,,do xyz,,jeżeli chcesz wiedzieć gdzie byli radni i wszyscy kandydaci to może się przejdź do nich i zapytaj bo mnie to nie obchodzi bo kandydować na wójta jako zwykły mieszkaniec musi być odporny na różnych debili którzy nie kandydują a dużo pier....a tych zmian nie wprowadzali nowi kandydaci więc o co ci biega
Janko Orawiak19.02.2024, 18:34
Obiektywny ma racje gdzie panowie byli kiedy trzeba było iść w szranki z Panem Karlakiem baliście się chłopcy porażki ? to znaczy że się nie nadajecie na tą funkcję a jeśli nie mieliście wizji to skąd nagle ją macie ?
Zgadzam się dajmy szansę Panu Piotrowi widać że chłop nie z pierwszej łapanki skoro wtedy startował i teraz to znaczy że coś chce zmienić w Jabłonce. Ma mój głos
J.Galik19.02.2024, 16:35
Ale jest wielu znawców??? Kto może zostać wójtem???Na pewno nie ja Jacenty Galik - bo wiem i jestem świadomy tego ,że się nie nadaję!!!! A skąd wy wszyscy pięknie mówiący o innych ,że są nieporozumieniem wiecie o tym!! Startujcie, będzie pięknie - każdy może , ale nie gadajcie ,że kandydaci się nie nadają????
Do XYZ19.02.2024, 16:32
Do XYZ, powiedz mi gdzie byli wszyscy radni i obecni kandydaci jak rada gminy przegłosowała niekorzystnego zmiany w planie zagospodarowania ograniczane prowadzenie działalności. Tylko dwóch radnych podnosiło uwagi, idź dzisiaj otworzyć biznes, jak nie będziesz kolega wójta to biznesu nie będziesz prowadził.
XYZ19.02.2024, 15:27
Do ,,bądźmy obiektywni,,nie zachwalaj tak pożal się... uczciwego Holli dawno skończyła się jego uczciwocs na granicy to pcha się do gminy myślisz że ludzie o niczym nie wiedzą tylko Staszek nie ma czarnej przeszłości i nie jest powiązany z żadnym urzędem nareszcie jest na kogo głosować odpowiedni człowiek na to miejsce brawo!!!
orawka19.02.2024, 14:13
Do obserwator 1122 - piękna reklama kandydata. Aż się wzruszyłem czytając tą rozprawkę. Pozdrowienia dla całego Waszego Komitetu wyborczego.
Bądźmy obiektywni19.02.2024, 13:35
Powiem tak:
Kochani kandydaci strasznie chcecie zmieniać Orawę i Jabłonkę ale zadam jedno pytanie - gdzie byliście przy ostatnich wyborach ?
Tylko Pan Holla wtedy startował
dla mnie kandydat jest tylko jeden i to właśnie on a wy farbowane lisy nagle się pojawiliście i teraz nagle chcecie zmieniać Orawę

Dodatkowo powiem że niektórzy to tylko odnoga i przedłużenie obecnych rządów Pana Karlaka

Ja głosuję tylko na Pana Hollę który przy ostatnich wyborach jako jedyny widział że można coś zmienić na Orawie a pozostali niech poczekają w kolejce jak będziecie na następnych wyborach to wtedy o Was pomyślę
Wyborca z Orawy19.02.2024, 10:27
Tylko Jan Kuczkowicz jest jednym kandydatem na wójta, reszta to pionki!!!
Maluśka19.02.2024, 08:27
Tego Kasprzaka otaczają sami inteligętni ludzie.
Myślę że to właśnie dzięki nim może osiągnąć wiele.
Cóż za tego że ktoś ma "studia polityczne" a ktoś "znajomości" czy "układy". Najważniejsze jest doświadczenie praktyka i wiedza! A tego SK oraz jego ludziom można pozazdrościć.
obserwator112219.02.2024, 08:22
Kasprzak? Ciekawa osoba. Zorientowany w przepisach, zna potrzeby ludzi ponieważ z nimi rozmawia i współpracuje (wie co to MPZP i umie o tym rozmawiać), spokojny. Chyba tylko na nim mógłby spocząć taki obowiązek.
Kuczkowicz? Śmiech na sali...rację ma ten kto napisał, że będzie sterowany.
Głusiak? Chyba jeszcze większy śmiech
Holla? On już dawno jest przegrany.
Chmura? poprzez koalicję z Horniakiem ogromym minus. Zrobilibyście kabaret w tej Gminie. Nie sztuką jest obiecać cały rok słońce na niebie.
Męderak? Człowiek który chcąc być wszystkim(radny, dyrektor, księgowy i tak dalej) stał się nikim - nie można robić wszystkiego żeby zrobić to porządnie.
us19.02.2024, 08:02
Do łorawski łobserwator - Mieliśmy rządy Wójta Karlaka więc teraz czas na długoletnie rządy nowego Wójta Jana Kuczkowicza. Wybór może być tylko jeden i żaden inny! Najlepszy z najlepszych!
Orawiec z Jabłonki19.02.2024, 07:52
Kasprzak wygra i basta
Klan Karlaków i Kuczkowiczów się kończy
Kasprzak .... Kasprzak
Spisok19.02.2024, 05:23
Do Orawiec. Nie wiem czy starostwo to dobre źródło, ponieważ każdy człowiek, który chce coś tam załatwić jest traktowany niepoważnie. Ludzie pracujący w starostwie (przynajmniej większość) to narcyzy z wysokimi ego, którzy jak tylko przyjdziesz coś załatwić to wylatują na ciebie z oburzeniem jakbyś przyszedł do nich poza goodzinami pracy, niestety takie mamy urzędy. Po drugie wy orawianie to tez jesteście krytyczni do wszystkiego. Nic wam nie pasuje, każdemu parzycie na ręce a potem w kościele najgłośniej się modlicie i udajcie wielkich patriotów. Współczuje kandydatom, że chcą was reprezentować. Planeta małp.
najlepszy18.02.2024, 21:29
Kasprzak bedzie najlepszy
wójt Lichosyt z Lipnicy to cienki bolek w porównaniu z Kasprzakiem
Radek18.02.2024, 21:00
Sabaaaas......Karlak jest z Lipnicy i co to dało ..... Zabezpiecza się na 500 lat .
Orawiec18.02.2024, 19:39
Pan Stanisław to powinien sam wiedzieć jak odbierany jest w każdym urzędzie lub innych instytucjach, nikt nie traktuje go poważnie, człowiek bez jakiegokolwiek obycia żenada. Kto Pana na to namówił chce zrobić z Pana jeszcze większe pośmiewisko. Ludzie zapytajcie w Starostwie o niego to się dowiecie.
Orawiak18.02.2024, 19:37
Skąd w ogóle się wziął ten Kasprzak. Kto za nim stoi i kieruje. A może to marionetka Karlaka? Sam na pewno tego nie wymyślił może ktoś ma w tym interes żeby to Kasprzak został wojtem. Może pi wyborach ktoś z rodziny Karlaka zasiądzie w gminie obok Kasprzaka? I dalej będzie układ robimy wszystko pod siebie. Ziemie i inne inwestycje ?
Obserwator18.02.2024, 19:29
Czytam te komentarze i zastanawiam się czemu nikt nie zadał podstawowego pytania ż jakich opcji politycznych występują kandydaci. Kto za nimi stoi. Jakie mają poglądy i zapatrywania polityczne. Nie sztuka rzucać hasła moja Orawa itd ale trzeba jeszcze wiedzieć ż jakich opcji są bo ż tego co wiem to jest tu i Po i konfederacja i jeszcze inni nawet kandydaci popierający LGBT. Czy Orawa tego chce czy chcemy żeby było tak jak jest teraz w rządzie?
Woppo18.02.2024, 19:20
do Saba co z tego że z Jabłonki, jak będzie i z innej wsi to i tak ludzie będą gadać że wszystko dla swojego zysku jeśli będzie pracować, a jak znowu będzie bezrobotny kandydat to będą gadać że nierób będzie przewodniczyć gminie

Buractwu tak naprawde nigdy sie? nie dogodzi ale co poradzić, taki mamy ten nasz naród wiecznie niezadowolony i marudzący bo w koncu dla takich i tak źle i tak niedobrze
Beata18.02.2024, 19:08
Bardzo fajny kandydat , będę go popierała . Beata
Saba18.02.2024, 19:01
Serio!!znowu kandydat ż Jablonki i do tego biznesmen!!czyli nadal nic się nie zmieni dalej będzie robił wszystko dla siebie i swojego zysku. Może czas na wójta nie ż Jablonki
Jantuś z Lipnicy.18.02.2024, 18:42
A co ten niby wójt Lipnicy Wielkiej takiego zrobił???
Wieża widokowa na Marysinej Polanie to Ściema Totalna i wyrzucone pieniądze w błoto, jak tam dojechać osobowym autem a gdzie go potem umyć.
Orawianin18.02.2024, 14:38
Kompetencji może mu nie można odmówić ale brak zdecydowania swojego zdania , chodzący się pytać władzy czy może kandydować to ma być wójt to ja was proszę. Dajmy naszą gmina rządzić porządny obywatelom nie takim którzy graja kabaret
aleja złodzieji18.02.2024, 11:15
do Forst jesteś chyba bardzo nieszczęśliwy ,że tak się wyżywasz ,wrzuć na luz to tylko kampania wyborcy ocenią .
Jantek18.02.2024, 10:34
Menderak umie tylko kupić samochód elektryczny . /.../ Pan Staszek bardzo dobry człowiek i dobry wójt by był z niego .
Łorawski łobserwator18.02.2024, 10:28
Do Forst
Kto Twoim zdaniem nadaje się najbardziej twardo stąpający po ziemi?
SS18.02.2024, 10:22
Pan Stanisław to miły i sympatyczny gość, ale władza to nie jest miękka gra. Panie Stanisławie nie warto w to wchodzić.
Forst18.02.2024, 09:34
Dla mnie to jest niewyobrażalne jak taka osoba jak Stanisław K. mógłby zostać Wójtem naszej Gminy...
Tutaj potrzeba kogoś energicznego, a jednocześnie twardo stąpającego po ziemi. Spójrzcie chociażby na Wójta Gminy Lipnica Wielka.
Masakra jeśli SK wygra te wybory w Jabłonce... Rządy pt. "Ciepłe kluski".
Katarzyna18.02.2024, 08:58
Bez wątpienia ODPOWIEDNIA OSOBA! Jestem jak najbardziej za! Kompetentny, rzetelny, wyrozumiały- z podejściem do ludzi.
Budury18.02.2024, 08:03
I bardzo dobrze.
Sterowani to są Kuczkowicz i Głusiak. Marionetki.
Męderak jak ktoś kiedyś napisał wszystkiego się łapie nic nie kończy. Obcy aktor ze świata.
Chmura z Horniakirm to liczą na rozgłos i zrobienie rewolucji. O i lans. Ukończyłem studia polityczne jak to mówi Chmura. No i co z tego. Co te studia Chmurze dały.
Holla No sory spalony od 2018 roku chyba chce tylko się jeszcze bardziej do popiołu wypalić.
Ten Kasprzak nie znam. Ale z tego co czytam i słyszę to człowiek do ludzi i dla ludzi.
A nie tylko dla siebie pod siebie dla dobra rodziny i na miły Bóg.
Tyngi18.02.2024, 07:50
Ludzie już się nie mają do czego czepiać więc wyciągają prywatę jaki kto ma samochód albo czy jeździ na pielgrzymki. Do tego piszą z anonimowych kont więc to już szczyt buractwa.
Łorawski łobserwator18.02.2024, 05:47
Cosik mi się zdo , że konkurencja się obudziła i pluje tam gdzie ich nie widać, jakoś na fb nie ma żadnych negatywnych komentarzy. Panowie grajcie fer! Pan Staszek zamieszał Wam w kotle niczym diabeł w piekle ;) i bardzo dobrze nikt nie spodziewał się takiego kandydata. Trzymam kciuki Panie Staszku. A tymi wypocinami tu proszę się nie przejmować.
Neutralny18.02.2024, 00:46
Niezależnie od kandydata, wyborcy którzy z takim brakiem kultury wypowiadają sie? o drugim człowieku powinni sie? po prostu po ludzku wstydzić. Jeżeli uważacie, że Wasz kandydat jest lepszy niż Pan Stanisław to udowodnijcie to zachowując kulturę w komentarzach, ponieważ na dany moment pokazujecie tylko czym charakteryzują sie? wyborcy innych kandydatów (chyba, że komentarze dodają sami kandydaci, wtedy więc tym bardziej powinniście schować głowę w piach ze wstydu). Każdy ma prawo do kandydowania oraz do zagłosowania na swojego faworyta, więc rzucanie jadem w stronę osoby, której sie? nie popiera jest tylko i wyłącznie zachowaniem prostackim. Do wszystkich ?dorosłych?
Nottofun17.02.2024, 23:10
Te Piotrek Pietrek czy to ty Panie Męderak? Chyba się Pan Męderak przestaraszly że ludzie tak dużo wiedzą jak to gębą dużo robi a nic jeszcze nie osiągnął.
Panocku ze świata żaden Orawianin który się szanuje nie odda głosu na Męderaka.
P17.02.2024, 22:49
Do piotrek Staś już ma swojego elektryka
Lo17.02.2024, 22:18
Stanisław Kasprzak najbardziej kompetentna osoba na Wójta spośród wszystkich kandydatów nie dla karierowiczów lichwiarzy finansistów i lubiących zwady
Edward17.02.2024, 22:06
Do Roberta dzisiaj taka moda nastała oszukiwać ,krasc,modlic się i wszystko dobre
Tyngi17.02.2024, 21:30
Odpowiedni kandydat na odpowiednim miejscu, komentarze tutaj są anonimowe więc pan KP który kandydował na każdą pozycję się poczuł pewny siebie na Facebooku brak komentarzy negatywnych gdzie trzeba się podpisać swoim nazwiskiem ????
Radek17.02.2024, 21:25
Właściwy człowiek ma właściwe miejsce . Powodzenia myślę że ma 90 procent szans . Uczciwy lojalny kandydat . Takiego nam brakowało .
Robert17.02.2024, 21:21
Kandydat Stanisław, jest świętszy od papieża, ale to dobrze, co nacygani to później się pomodli, pojedzie na pielgrzymkę i już cyk w jego mniemaniu winy odpuszczone. Z takim podejściem można i z Jabłonki zrobić imperium. Powodzenia zaścianku..
Znajomy17.02.2024, 21:14
Pan Stanisław to najlepszy kandydat na wójta. Kompetentny spokojny umiejący rozmawiać z ludźmi a to jedne z ważniejszych cech. Zawsze można liczyć na jego wsparcie i pomoc. A to. Dzisiejszych czasach rzadkość. Oczywiście trzymam kciuki.
Pietrek17.02.2024, 19:00
Ciekawe czynię wyprzeda majątku gminy i kupi samochód elektryczny
Lolek17.02.2024, 18:53
A ja myślę, że to dobra kandydatura. Facet z pomysłem jak najbardziej zasługuje na szanse.
Nicpoń17.02.2024, 18:49
Myślę że Stanisław K będzie najlepszym kandydatem na Wójta,wykształcony,obeznany, komunikatywny zna problemy i potrzeby mieszkańców chyba jedyny kandydat ze wszystkich na którego mozna oddać swój głos
Stasek17.02.2024, 18:31
Panie Stanislawie, daj sobie spokój bo akurat w Pana wypadku to zaletą jest brak jakichkolwiek kompetencji????????
Ab17.02.2024, 18:29
Do Igor. Najbardziej powiązany człowiek zprzeszłoscią gminy ,sterowany jak nikt inny
śpisok.17.02.2024, 18:28
Brawo Staszek ! życze powodzenia i trzymamy mocno kciuki,wierze że dasz rade i bedziesz dobrym gospodarzem gminy.
szpieg17.02.2024, 18:26
No nareszcie ktoś zwykły i do ludzi . Jestem za .
Ru17.02.2024, 18:20
Wszyscy już wiecie kto ma z kim uklady, tak naprawdę nic nie wiecie ???? a paplacie
Pan17.02.2024, 17:57
Gość przynajmniej nowy niepowiązany z nikim zobaczymy kto jeszcze wystartuje, ale jak narazie wydaje mi się, że jest faworytem.
Stefek17.02.2024, 17:56
Miałem już nie iść na wybory jak tu czytałem kiedyś o potencjalnych kandydatach. Teraz pójdę żeby d? układom
Szymon17.02.2024, 17:52
Tylko nie Jasiu Kuczkowicz bo to człowiek starego Antka Kom. Karlaka i tylnego siedzienia będzie sterowany, Jasiu Kuczkowicz to nepotyzm, układy i układziki, posady po znajomości i złote medale na gminnych imprezkach.
Igor17.02.2024, 17:45
To jedyny kandydat nie powiązany w stare układy, reszta to zapatrzone w siebie narcyzy albo człowiek ustępującego wójta.
piotrek17.02.2024, 16:47
to dalej prowadż to własne gospodarstwo i nie pchaj się do polityki ...
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl