09.04.2024, 16:45 | czytano: 3277

Jakub Jamróz z silną opozycją

Fot. Materiał wyborczy
Do Rady Gminy Łapsze Niżne weszło 8 kandydatów z Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Dla Naszej Spiskiej Gminy i 7 z KWW Jakuba Jamroza Bliżej Ludzi. To oznacza, że choć Jakub Jamróz wygrał wybory na wójta, to większość w radzie będą mieli radni startujący z komitetu Adama Świętego, który przegrał wybory na wójta.
Wyniki wyborów do Rady Gminy Łapsze Niżne:
Okręg 1 – Tomasz Markowicz

Okręg 2 – Józef Prelich

Okręg 3 – Michał Stanek

Okręg 4 – Grzegorz Findura

Okręg 5 – Marek Szewczyk

Okręg 6 – Jan Kopaczka

Okręg 7 – Janina Schlegel

Okręg 8 – Marek Molitorys

Okręg 9 – Andrzej Radecki
Okręg 10 – Maria Haber

Okręg 11 – Dorota Włoch

Okręg 12 – Beata Kuruc

Okręg 13 – Henryk Kałafut

Okręg 14 – Henryk Janeczek

Okręg 15 – Józef Gronka

jd/
Może Cię zainteresować
komentarze
mam wątpliwość!19.04.2024, 09:40
nie cierpię wazeliny!!!! @ Ja też ale jak czytam wpisy to wydaje mi się że jednak trzeba poczekać cierpliwie na dziania już jednak nowej rady. Bardzo dużo będzie jednak zależało jak kompetentni radni będą pełnić funkcje przewodniczących w radzie to też prawda! Od tego będzie zależało czy gmina będzie urzędem czy dalej stowarzyszeniem wzajemnej adoracji? Czy w gminie zagości praworządność czy będą dalej jaja i to grube? Puki co to tylko jednak gdybanie co będzie i jak będzie?
nie cierpię wazeliny!!!!!!18.04.2024, 07:21
Wyborcy jednak kilku radnych się pozbyli i słusznie bo byli bardzo słabymi radnymi! Kilku jednak hamulcowych tej gminy pozostawili pytanie po co i czy warto było czas pokarze? Nie trudno jednak nie zauważyć że do rady dostały się też osoby którym to wójt bardzo mocno deptał po odciskach! Odpuszczą czy będzie problem z dogadaniem? Dużo będzie jednak zależało kto i jakie funkcje będzie pełnił w radzie. Bo poprzednia rada to była już totalne dno!
Wyborca16.04.2024, 14:51
No proszę wójt Jamróz dalej chce mieć władzę spsolutną jak do tej pory próbuje korumpować radnych opozycyjnych chce z nich zrobić własnych przydupssów. Jednak myślimy, że będą pamiętać kto ich wprowadził do rady
kurde!!!14.04.2024, 20:15
Wybory i po wyborach czy coś się zmieni w gminie? Wyborcy co prawda nie zagłosowali za paroma radnymi hamulcowymi tej gminy!Ale paru aroganckich bufonów jednak zostało czy cokolwiek do nich dotrze czy też dolej będą przekraczali granice absurdu i głupoty raczej tak bo to już mają w genach! Zwyciężyła stara gwardia wieku ludzi powyżej 60 + pytanie gdzie.... byli młodzi ludzie że nie uczestniczyli w wyborach co nimi kierowało cynizm bak wiary w lepsze jutro czy po prostu olali gminę jak przez dwie minione kadencje? I tu jest problem brak zainteresowania problemami młodych???? Bilans wyborów taki że daliśmy ciała jako wyborcy nic do Was nie dotarło - docierało? To prawda że gmina Łapsze Niżne to jednak średniowiecze tak jest spostrzegana ( jak wieść niesie )!
wyborca!12.04.2024, 07:28
Teraz wójt zaczyna manewrować naszymi głosami i szuka takich co rękę będą podnosić bo kilku d...włazów utracił bezpowrotnie!!!! To młodzi ludzie są odpowiedzialni za autanazje Spisza nie idąc na wybory! Zwyciężyło 60 + z terenów gdzie zupełnie nie dociera myślenie czy jakakolwiek wiedza o świecie! Mam jednak swoje zdanie o społeczeństwie Spisza jednak...jednak postanowiłem pozostawić to bez komentarza przynajmniej z mojej strony!
obserwator11.04.2024, 12:21
tak sobie myślę @ Chyba jednak Twoje myślenie jest logiczne! Żeby jednak nastąpiły zmiany w radzie tej gminy to funkcje przewodniczących nie mogą pełnić żadne tam fujary, pierdoły itp jak to było w obecnej jeszcze radzie! Nie widzę i nie trzeba jednak żadnego wyzwania ani ze strony wójta czy rady. Trzeba jednak zmienić nastawienie do radnej p.Janiny by sytuacja była jak w pierwszej kadencji i wszystko powinno być OK! Jeśli można to podpowiem dać radnej takie stanowisko w radzie by była zmuszona do współpracy z wójtem to tak niewiele trzeba. W mojej ocenie ta akurat radna przez dwie kadencje pokazała że ma swoje zdanie którego nie zmienia wiedzę , honor , kręgosłup moralny posiada wiadomo. Wystarczy tylko zmienić nastawienie do radnej a nie moje twoje nasze tylko współpraca się liczy i tego Wam wszystkim życzę.
Panie10.04.2024, 21:35
Wszystkie Panie od kontrkandydata. Pamiętajcie siła jest kobietą!
Ech Spiszaki !10.04.2024, 17:54
Śpisok! Gdzieś to już przeczytałem podobny wpis radna p.Janina winna, czy nie winna ale zawsze winna! Skoro każdy radny ma swój rozum i honor i jest demokracja to czego się czepiasz nie słusznie radnej? Ty na pewno nie masz kręgosłupa pisząc takie bzdety! Ciekawe kiedy wójt przekroczy czerwoną linie w stosunku do radnej p.Janiny i wystąpią kłopoty. Szczerze Śpisok to Ty masz chyba głowę z tego materiału co radna jesteś bystrzak to się domyśl! Pewnie że zgoda buduje ale nie z takim rozumowaniem! Jednak do zgody trzeba dwojga!
Do - do łapsze10.04.2024, 15:17
Oceniasz obcych ci ludzi na podstawie jakiegoś durnego komentarza dodanego przez nie wiadomo kogo ?? Brawo Ty . Nie oceniaj teraz lecz za jakiś czas gdy zaczną już działać. Być może są to na prawdę ok i mądrzy ludzie którzy będą godnie reprezentować miejscowości z których zostali wybrani. Oby tak było. Pozdrawiam. I jeszcze raz- nie oceniaj ludzi na podstawie anonimów!!!
Taki śpisok10.04.2024, 13:32
Juz obdzwania i oferuje radnym od p. Adama stołki posadki itp. Panie Jamróz nie tędy droga trzeba mieć wokół ludzi a nie lizo..pów
Śpisok10.04.2024, 13:02
Ważne, że każdy z Radnych ma swój rozum i nie musi słuchać kręgosłupa moralnego p. Janiny ;) Radni niech działają wspólnie dla dobra całej gminy, a nie na złość Wójtowi. Tylko zgoda buduje !!!
tak na zdrowy rozum!10.04.2024, 12:11
Życzę powodzenia @ zupełnie się z Tobą zgadzam pytanie to czy wszyscy mają ten moralny kręgosłup bo poprzednicy go jakoś nie mieli! Z honorem też rożnie bywało czy go będą mieli nowi radni zobaczymy! Obietnice wójta zawsze były mgliste i nie zawsze spełniane. Pracujcie dla rozwoju tego regionu nie pod dyktando wójta to też prawda.Rada ma spełniać wole mieszkańców tego Wam też serdecznie życzę. Jeśli radni zrozumieją po co są w radzie to gmina będzie urzędem otwartym dla obywatela a nie jak obecnie odwrotnie! Czas pokaże wartość tych ludzi.
do Łapsze10.04.2024, 11:28
"Stanek, Findura,Szewczyk, Gronka" - cos czuję że ich poczynania i decyzje beda uważniej śledzone :) Łapsze - ale im zrobiłeś przysługę ;)
Życzę powodzenia....10.04.2024, 09:47
....a radnym kręgosłupa moralnego. Pamiętajcie - honoru nie sprzedaje się za żadne pieniądze. Macie wśród mieszkańców opinię przyzwoitych i porządnych ludzi, na którą lata pracowaliście - nie przehandlujcie jej za mgliste obietnice. Pracujcie dla dobra mieszkańców, nie pod dyktando wójta.
Wybory10.04.2024, 09:14
Wybory i po wyborach a teraz ciii już przestańcie psioczyć na wszystkich i pluć jadem dajcie im pracować. Wygrała demokracja sami wybraliście szanowni państwo nikt nie dostał się do rady przez przypadek. Nic z waszego marudzenia i anonimowego obrażania. Jak się nie podoba trzeba było głosować inaczej. Pozdrawiam !
tak sobie myślę10.04.2024, 08:40
Puki co to nie ma co gdybać to wszystko będzie zależało od tego czy osoba z twardym kręgosłupem zostanie przewodniczącym rady czy też będzie to kolejna pierdoła! Dalej to jaki skład będzie komisji REWIZYJNEJ i kto będzie jej przewodniczył czy to ma być kolejna fujara? Żeby nastąpiły zmiany w radzie a powinny..... no to jest nie lada wyzwanie tak dla wójta jak i radnych! Oczywiście że są w radzie osoby które mają swoje zdanie nie obchodzi ich co wójt oferuje po prostu mają kręgosłup moralny i tu leży problem wójta! Myślisz Miecio że się dogadają ja tak do końca nie byłbym taki pewny.
niezadowolony !10.04.2024, 07:15
Łapsze? Hm pierwszy wpis na tej stronie który to już nosi znamiona korupcyjne w tej gminie! Jakim trzeba być głupcem żeby umieścić taki wpis ci młodzi ludzie już na starcie są spaleni jako radni! Już na początku ich ( pracy ) w radzie będzie ciążyło widmo radnych nie wiarygodnych o chwiejnych poglądach! Może dla wójta jest takie korumpowanie młodych radnych wygodne ale jak to świadczy o pracy całej gminy? Może i ciemny lud to kupi ale człowiek myślący na pewno takiego działania gminy nie będzie popierał! Przecież takie działania są w obiegu nie tylko gminy.
Majka10.04.2024, 06:28
& DoMiecio. Pani Dorota to moze niech już usiądzie i da spokój,bo tylko zamęt robi i znika. Ona ma wyznaczony cel hahaha ciekawe jaki?
Niedzica09.04.2024, 21:45
Sukces Adama że tyle osób od niego weszło. Przewietrzy się w gminie :) w łapszach dwie panie od rywala także fajne
DoMiecio09.04.2024, 21:44
Nie przesadzaj są w radzie osoby które mają swoje zdanie i nie obchodzi ich co wójt oferuje bo mają kręgosłup moralny jak np pani Dorotą która dąży do wyznaczonych celów i jest dla mieszkańców nie korzyści
zadowolony!09.04.2024, 19:59
Chryste.... jeszcze radni nie zostali zaprzysiężeni a już w tym gminnym piekiełku zaczyna królować chamstwo, kumoterstwo, przekupstwo ale to jest dewiza tego wójta! Ta gmina nigdy do mądrych nie należała i tego nie da się ukryć. Łapsze - wójcie trzymaj kciuki /.../ Chyba szykują się jaja już na pierwszej sesji? Chyba będzie jednak dalszy ciąg tego cyrku!!!!!!
Miecio09.04.2024, 19:13
Napewno się dogadają, kwestia za co. Konszachty Wójta już trwają.
Fa09.04.2024, 19:10
Dmuchanie balonika, kto mądry wie że wszyscy działają na rzecz gminy i mieszkańców, a tylko współpraca może to zapewnić. Trzymajcie się razem.
Łapsze09.04.2024, 17:02
Stanek, Findura,Szewczyk, Gronka młodzi i chętni do pracy na pewno się dogadają dla służby społeczeństwa a nie na rzecz sfrustrowanego kontrkandydata na wójta. By dobrze było muszą się dogadać. Trzymam kciuki !
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl