15.04.2024, 09:21 | czytano: 2449

Nocny pożar samochodu w Brzegach

OSP Bukowina Tatrzańska / Facebook
Strażacy z Zakopanego i Bukowiny Tatrzańskiej gasili w nocy pożar samochodu osobowego. To już kolejny pożar pojazdu w ostatnich tygodniach.
Strażacy zostali zaalarmowani o płonącym samochodzie w niedzielę 14 kwietnia o godz. 22.45. Do miejscowości Brzegi udał się zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Zakopanego oraz jednostka OSP z Bukowiny Tatrzańskiej.
Na miejscu strażacy zastali pojazd, z którego komory silnika wydobywały się płomienie. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez całkowite wstrzymanie ruchu na drodze, podaniu jednego prądu gaśniczego piany ciężkiej na palący się pojazd - informują strażacy z Bukowiny Tatrzańskiej. Po ugaszeniu pojazd został skontrolowany kamerą termowizyjną.

Pożar samochodu w Brzegach, to kolejne tego typu zdarzenie na Podhalu w ostatnich tygodniach. 6 kwietnia strażacy gasili pożar samochodu na parkingu w Dolinie Chochołowskiej, a 3 kwietnia ogień pojawił się w pojeździe w Kościelisku.k/r
Może Cię zainteresować
komentarze
Elektryk15.04.2024, 12:59
Niech sobie każdy właściciel benzynowego reno, czy pezota zwróci uwage na złaczke wezyka zasilajacego listwe paliwowa. Nie pierwszy raz sie zdarzylo, ze wyskoczyla rozlewajac paliwo po silniku.
Może Cię zainteresować
Zobacz pełną wersję podhale24.pl